Слов’янська Районна Державна Адміністрація
Слов’янський район, Донецька область

Відділ ведення Державного реєстру виборців

Шановні виборці

 

Триває виборчий процес позачергових виборів народних депутатів України, які відбудуться 21 липня 2019 року.

В термін до 9 липня 2019 року кожна звичайна виборча дільниця отримає від відділу ведення Державного реєстру виборців попередні списки виборців, а також запрошення, в яких буде вказана адреса виборчої дільниці, час та місце голосування, номер телефону та розпорядок роботи дільничної виборчої комісії. Кожен виборець зможе ознайомитися із попереднім списком виборців у приміщенні дільничної виборчої комісії, та перевірити правильність внесених до нього відомостей. При необхідності, виборець має право звернутися до дільничної виборчої комісії або безпосередньо до органу ведення Реєстру з заявою про уточнення попереднього списку виборців, а також про включення або виключення зі списку себе або інших осіб. Така заява має бути подана не пізніше, ніж за п’ять днів до голосування, а саме до 15 липня 2019 року включно. Заяви подані пізніше не розглядатимуться.

Для тимчасової зміни місця голосування виборець може звернутися із відповідною заявою до органу ведення Державного реєстру виборців за вказаним у цій заяві місцем перебування виборця в день виборів (повторного голосування), референдуму чи місцезнаходженням виборчої дільниці, дільниці для голосування, яку він просить визначити місцем його голосування або до за виборчою адресою заявника, яка визначається відповідно до статті 8 Закону України "Про Державний реєстр виборців"

Заяву про тимчасову зміну місця голосування можна подати до відділу ведення Державного реєстру виборців вже сьогодні, але не пізніше ніж за 5 днів до дня голосування, тобто до 15 липня 2019 року включно. При собі необхідно мати паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України (для осіб, які нещодавно отримали громадянство України).

За більш детальною інформацією звертайтесь до відділу ведення Державного реєстру виборців Слов’янської райдержадміністрації за адресою: м.Слов’янськ, вул.Василівська, 45, каб.113, тел.:(06262) 3-31-65

 

Графік роботи відділу ведення Державного реєстру виборців Слов’янської райдержадміністрації на вихідні дні липня 2019 року

 

06.07.2019

з 09:00 до 13:00

07.07.2019

з 09:00 до 13:00

13.07.2019

з 09:00 до 13:00

14.07.2019

з 09:00 до 13:00

20.07.2019

з 09:00 до 13:00

21.07.2019

з 09:00 до 20:00

 

Шановні виборці Слов’янського району!

 

У зв’язку з оголошенням повторного голосування з чергових виборів Президента України 21 квітня 2019 року, для зручності виборців, які бажають тимчасово змінити місце голосування без зміни виборчої адреси, відділ ведення Державного реєстру виборців Слов’янської райдержадміністрації буде працювати у вихідні дні 13 та 14 квітня 2019 року з 9:00 до 16:00 годину.

Звертаємо вашу увагу, заяву про тимчасову зміну місця голосування необхідно подати не пізніше ніж за п’ять днів до дня голосування, тобто до 15 квітня 2019 року включно.

За більш детальною інформацією про порядок тимчасової зміни місця голосування виборців звертайтесь до відділу ведення Державного реєстру виборців Слов’янської райдержадміністрації за адресою: м.Слов’янськ, вул.Василівська, 45, каб.113, тел.:(06262) 3-31-65

Графік роботи відділу ведення Державного реєстру виборців Слов’янської райдержадміністрації на період організації повторного голосування з чергових виборів Президента України 21 квітня 2019 року:

Понеділок — четвер — з 8:00 до 17:00;

п’ятниця — з 8:00 до 16:00;

субота — неділя — з 9:00 до 16:00

Графік роботи відділу ведення Державного реєстру виборців Слов’янської райдержадміністрації у вихідні дні березня 2019 року:

 

 

02 березня 2019  

     з 09.00 до 13.00

16 березня 2019 

     з 09.00 до 13.00

23 березня 2019 

     з 09.00 до 13.00

24 березня 2019 

     з 09.00 до 13.00

30 березня 2019  

     з 09.00 до 17.00

 

Шановні виборці

 

З 31 грудня 2018 року розпочався виборчий процес чергових виборів Президента України, що відбудуться 31 березня 2019 року.

Списки виборців, за якими проводиться голосування, формуються на основі бази даних Державного реєстру виборців. З метою  усунення неточностей  та помилок під час складання списків виборців, просимо приділити увагу перевірці своїх персональних даних у Реєстрі виборців громадянам, які нещодавно:

- змінили прізвище;

- змінили місце проживання;

- досягли повноліття та голосуватимуть вперше.

Також нагадуємо про можливість перевірити інформацію про своє включення (невключення) до Державного реєстру виборців через “Особистий кабінет виборця”, який розміщений на офіційному веб-сайті  “Державний реєстр виборців” (www.drv.gov.ua).

Звертаємо увагу внутрішньо переміщених осіб виборча адреса яких належить до Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей. Законодавство забезпечує вам можливість тимчасово змінити місце голосування, не змінюючи своєї виборчої адреси. Для цього необхідно звернутися з відповідною заявою до органу ведення Державного реєстру виборців за місцем свого тимчасового проживання, перебування не пізніше ніж за п’ять днів до дня голосування, тобто до 25 березня 2019 року (включно). При собі необхідно мати паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України (для осіб, які нещодавно отримали громадянство).

За додатковою інформацією звертайтесь до відділу ведення Державного реєстру виборців Слов’янської райдержадміністрації за адресою: м.Слов’янськ, вул.Василівська, 45, каб.№113.

Графік роботи відділу:

понеділок - четвер з 8.00 до 17.00

п’ятниця — з 8.00 до 16.00

тел.:(06262)3-31-65

 

ТИМЧАСОВА ЗМІНА МІСЦЯ ГОЛОСУВАННЯ

 

Якщо у зв’язку з навчанням, роботою, виїздом за кордон чи іншими подіями виборець не може проголосувати на загальнодержавних виборах або всеукраїнському референдумі за зареєстрованим місцем проживання, він може тимчасово (на період їх проведення) змінити місце голосування. 

 

Роз’яснювальна інформація з найбільш актуальних питань, що стосується тимчасової зміни місця голосування

 

Куди звертатися із заявою про тимчасову зміну місця голосування?

Якщо виборча адреса виборця належить до Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей  заява  подається до органу ведення Державного реєстру виборців за місцем свого тимчасового проживання.

Якщо виборча адреса виборця знаходиться за межами України і на день голосування такий виборець перебуватиме на її території, заява подається до:
органу ведення Державного реєстру виборців за вказаним у заяві місцем перебування чи місцезнаходженням виборчої дільниці, яку виборець просить визначити місцем його голосування, або органу ведення Державного реєстру виборців в Міністерстві закордонних справ України.

Якщо виборець проживає чи перебуває в Україні і має намір голосувати в іншій державі, заява подається до: органу ведення Державного реєстру виборців за виборчою адресою заявника або органу ведення Державного реєстру виборців у Міністерстві закордонних справ України.

Якщо виборець проживає чи перебуває за межами Україні і має намір голосувати в іншій іноземній державі, заява подається до органу ведення Державного реєстру виборців у Міністерстві закордонних справ України.

Чим може бути мотивовано заяву про тимчасову зміну місця голосування?

Законом України "Про Державний реєстр виборців" (стаття 7) передбачає, що звернення виборця про тимчасову зміну місця голосування повинна бути мотивованим. Зокрема, це може бути службове відрядження, фактичне проживання не за зареєстрованим місцем проживання, робота або навчання у відповідному населеному пункті або державі, перебування в санаторії.

Увага! 

Виборці, виборча адреса яких знаходиться на території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, а також на тимчасово окупованих територіях районів, міст, селищ і сіл, їх частин у Донецькій та Луганській областях, межі та перелік яких визначено Президентом України у порядку, передбаченому Законом України "Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях", можуть не додавати до заяви документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця їх голосування.

Які документи є достатніми для мотивування заяви про тимчасову зміну місця голосування?

До заяви додаються документи (копії документів), які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни виборчої адреси.

Такими документами, наприклад, можуть бути: документ про відрядження, довідка з місця навчання, договір найму (оренди) житла, документ, що підтверджує право власності на житло, проїзні документи, путівка в санаторій, довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, тощо.

Чи можливо подати заяву про тимчасову зміну місця голосування шляхом надсилання її поштою?

Ні. Заява виборця про тимчасову зміну місця голосування подається до органу ведення Державного реєстру виборців особисто. При поданні заяви про тимчасову зміну місця голосування громадянин пред’являє документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України, – паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України (якщо особа нещодавно набула громадянства України).

Чи може орган ведення Державного реєстру виборців тимчасово змінити місце голосування виборцю, який не має зареєстрованого місця проживання?

 У випадку звернення до органу ведення Державного реєстру виборців виборця, в якого немає зареєстрованого місця проживання, йому пропонується визначити свою виборчу адресу за погодженням із центром обліку, який відповідно до закону веде облік бездомних осіб, або соціальною службою, у складі якої утворено структурний підрозділ для ведення обліку бездомних осіб, або звернувшись до органу ведення Державного реєстру виборців за місцем свого проживання з заявою для визначення виборчої адреси. При собі виборець повинен мати: паспорт громадянина України та документи, які дають змогу органу ведення Реєстру визначити такому виборцю виборчу адресу.

Такими документами можуть бути: документ, що підтверджує право власності на житло, в тому числі договір купівлі-продажу, договір дарування, свідоцтво про право на спадщину; договір найму житла; довідка житлово-експлуатаційної установи або об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, письмова згода власника житла тощо.

Заяву про тимчасову зміну місця голосування можна подати до відділу ведення Державного реєстру виборців вже сьогодні, але не пізніше ніж за 5 днів до дня голосування, тобто до 25 березня 2019 року включно.

За більш детальною інформацією про порядок тимчасової зміни місця голосування виборців звертайтесь до відділу ведення Державного реєстру виборців Слов’янської райдержадміністрації за адресою: м.Слов’янськ, вул.Василівська, 45, каб.113, тел.:(06262) 3-31-65