A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Слов'янська районна державна адміністрація Донецької області
Донецька область, Слов'янський район

Управління соціального захисту населення Слов’янської райдержадміністрації

Інформація.

 

У зв’язку із внесенням змін до постанов Кабінету Міністрів України від 16.03.2017 №148 «Деякі питання здійснення патронату над дитиною», від 26.06.2019 №552 «Деякі питання виплати державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом «гроші ходять за дитиною», оплати послуг із здійснення патронату над дитиною та виплати соціальної допомоги на утримання дитини в сім’ї патронатного вихователя, підтримки малих групових будинків» з 1 січня 2020 року збільшено розміри:

-державної соціальної допомоги дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, які виховуються у прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу, з 2 до 2,5 прожиткових мінімумів для дітей відповідного віку;

-державної соціальної допомоги на дитину-сироту та дитину, позбавлену батьківського піклування, з інвалідністю, які виховуються у прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу, з 2 до 3,5 прожиткових мінімумів для дітей відповідного віку;

-грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях з 70% прожиткового мінімуму для дітей відповідного віку до 100% прожиткового мінімуму для працездатних осіб за кожну дитину-вихованця та кожну прийомну дитину;

-державної соціальної допомоги на утримання дитини в сім’ї патронатного вихователя з 2 до 2,5 прожиткових мінімумів для дітей відповідного віку на місяць;

-державної соціальної допомоги на утримання дитини з інвалідністю в сім’ї патронатного вихователя з 2 до 3,5 прожиткових мінімумів для дітей відповідного віку на місяць.

 

Деякі питання призначення житлових субсидій.

 

Управління соціального захисту населення Слов'янської райдержадміністрації у зв’язку з численними зверненнями громадян з приводу зменшення розміру житлової субсидії протягом опалювального сезону 2019 -  2020 років повідомляє наступне.

Житлові субсидії призначаються відповідно до Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 року №848 зі змінами.

Субсидія на оплату житлово-комунальних послуг розраховується на опалювальний та неопалювальний сезони, її розмір залежить від доходів членів домогосподарства, на яке призначається субсидія та розмірів цін та тарифів на житлово-комунальні послуги.

У разі зміни цін і тарифів на житлово-комунальні послуги, перерахунок житлової субсидії в межах установленого строку її призначення здійснюється без звернення громадян, протягом трьох місяців з дати такої зміни.

Враховуючи той факт, що ціна на природний газ змінювалась в жовтні 2019 року (6, 07 грн. за 1 куб.м.), в листопаді 2019 року (6,84 грн. за 1 куб.м.), в грудні 2019 року (6, 07 грн. за 1 куб.м.), кожного місяця спеціалістами управління соціального захисту населення райдержадміністрації перераховувався розмір субсидії для домогосподарств. При збільшенні ціни на природний газ розмір субсидії збільшувався, при зменшенні ціни - зменшувався.

Тобто, у грудні 2019 року розмір субсидії зменшився у порівнянні з розміром субсидії за листопад 2019 року.

 У зв’язку із підвищенням ціни на природний газ  в січні 2020 року (6,91 грн. за 1 куб.м.) житлові субсидії мешканцям району перераховано в автоматичному режимі.

Консультацію з питань призначення житлових субсидій можна отримати у уповноважених осіб з питань соціального захисту сільських, селищних рад, у фронт-офісах ОТГ, в управлінні соціального захисту населення Слов'янської райдержадміністрації, що знаходиться за адресою: вул. Банківська, 70, м. Слов’янськ, та за телефоном Гарячої лінії управління (06262)3-57-00.

 

Про затвердження Порядку використання у 2019 році коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу

 

Відповідно до листа Міністерства соціальної політики України від 08.04.2019 №1829/0/202-19/01-16 «Про організацію направлення дітей з інвалідністю» в державному підприємстві України «Міжнародному дитячому центрі «Артек»» відбудеться тематична зміна з інклюзивним проектом «Разом заради розвитку», спрямованим на формування толерантного відношення до інклюзії, створення рівних можливостей для дітей з особливими потребами. Зазначену тематичну зміну буде присвячено формуванню гуманістичного ставлення до дітей та дорослих з особливими потребами.

З огляду на зазначене, просимо бажаючих в найкоротший термін подати заяви до управління соціального захисту населення Слов’янської РДА за адресою: вул.Банківська,70, м.Слов’янськ, каб.№3 на оздоровлення та відпочинок дітей віком від 7 до 17 років включно,  які потребують особливої соціальної підтримки, в тому числі дітей з інвалідністю, за бюджетні кошти.

 

Грошова компенсація на придбання житла для членів сімей загиблих (померлих) учасників Революції Гідності та учасників Революції Гідності, які отримали інвалідність

 

Управління соціального захисту населення Слов'янської райдержадміністрації інформує, що протягом 4 кварталу 2018 року проведена повідомна реєстрація 14  колективних договорів, а саме:

Миколаївський ЗЗСО №3, Богородичанська ЗОШ 1-2 ст., Новомиколаївський ДНЗ «Сонечко», Долинська сільська рада, Дмитрівська сільська рада, Дмитрівський ЗДО (ясла-садок) «Ромашка», Малинівський ЗЗСО 1-3 ст., Андріївський ЗДО (ясла-садок) «Сонечко», Билбасівський ЗДО (ясла-садок) «Теремок», КП «Миколаївське управління капітального будівництва», Черкаська ЗОШ 1-2 ст., Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Слов’янського району, Долинський ЗДО (дитячий садок) «Ромашка», ПСП «Агрофірма «Ірина».

Крім того, зареєстровано зміни та доповнення до діючих колективних  договорів: СО ПАТ «Донбасенерго» Слов’янська ТЕС, СО ПАТ «Донбасенерго» «Електроремонт», СО ПАТ «Донбасенерго» «Теплоелектропроект», СО ПАТ «Донбасенерго» «Донбасенергоспецремонт», КУ «Територіальний центр соціального обслуговування та надання соціальних послуг» Черкаської селищної ради, Новомиколаївська ЗОШ 1-2 ст., Олександрівська ЗОШ 1-3 ст., УСЗН Слов’янської райдержадміністрації..

Нагадуємо, що за консультацією з питань укладення та повідомної реєстрації колективних договорів можна звертатись у відділ з питань праці управління соціального захисту населення Слов'янської райдержадміністрації, яке знаходиться за адресою: м.Слов'янськ, вул. Банківська, 70, каб. 208, тел. 3-40-86.    

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора