A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Слов'янська районна державна адміністрація Донецької області
Донецька область, Слов'янський район

Стратегічна екологічна оцінкаРайгородоцька селищна рада

 

ПОВІДОМЛЕННЯ
Про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості, громадське обговорення детального плану теріторії

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ
ЗАЯВИ ПРО ВИЗНАЧЕННЯ ОБСЯГУ СТРАТЕГІЧНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОЦІНКИ

проекту містобудівної документації «Детальний план території земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що перебуває у запасі на території Райгородоцької селищної ради Слов'янського району Донецької області за межами населеного пункту для будівництва сміттєперевантажувальної станції»

На виконання Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» з метою одержання та врахування пропозицій і зауважень громадськості Слов’янська  районна державна адміністрація оприлюднює Заяву про визначення визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту містобудівної документації «Детальний план території земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що перебуває у запасі на території Райгородоцької селищної ради Слов'янського району Донецької області за межами населеного пункту для будівництва сміттєперевантажувальної станції».

З текстом Заяви можна ознайомитися щоденно (понеділок-четвер з 8:00 до 17:00, п’ятниця- з 8:00 до 16:00) в Слов’янської райдержадміністрації на дошці оголошень за адресою: м. Слов’янськ, вул.  Василівська, 45, а також на офіційному сайті Слов’янської райдержадміністрації.

Усі зауваження та пропозиції приймаються від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань у письмовій формі до 16.07.2020:

- поштою за адресою: вул.  Василівська, 45, м. Слов’янськ,Донецька обл., 84122;

- на електронну адресу: 00148@dn.gov.ua

Зауваження та пропозиції, отримані після встановленого строку не розглядаються. 

ЗАЯВА ПРО ВИЗНАЧЕННЯ ОБСЯГУ СТРАТЕГІЧНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОЦІНКИ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇАндріївська сільська рада

ПОВІДОМЛЕННЯ
Про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації та звіті зі стратегічної екологічної оцінки

Детального плану території для розміщення майнового комплексу промислової бази, експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель, споруд, їх комплексів та лінійних об’єктів інженерно-транспортної інфраструктури підприємств, що пов’язані з користуванням надрами, розташованого на території Андріївської сільської  ради Слов’янського району Донецької області (за межами населених пунктів).

 

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ
ЗАЯВИ ПРО ВИЗНАЧЕННЯ ОБСЯГУ СТРАТЕГІЧНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОЦІНКИ

Відповідно до статей 8, 9, 10 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», з метою одержання зауважень і пропозицій від вповноважених органів державної влади, фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, оприлюднюється Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки при розроблені проекту містобудівної документації «Детальний план території земель лісової ділянки орієнтовною площею 0,2093 га із земель лісогосподарського призначення, які знаходяться на постійному користуванні ДП «Слов’янський лісгосп» розташованої на території Андріївської сільської ради (колишньої Сергіївської сільської ради) Слов’янського району Донецької області за межами населених пунктів».

Пропозиції та зауваження подаються протягом 15 (п’ятнадцяти) днів з дня оприлюднення до Слов’янської районної державної адміністрації Донецької області, за адресою:  вул. Василівська, б.45, м. Слов’янськ, Донецька область, 84100,  тел. (06262) 3-41-34, факс 2-48-37 E–mail: 00148@dn.gov.ua,  код ЄДРПОУ 05420563.

ЗАЯВА ПРО ВИЗНАЧЕННЯ ОБСЯГУ СТРАТЕГІЧНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОЦІНКИ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ


ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ
ЗАЯВИ ПРО ВИЗНАЧЕННЯ ОБСЯГУ СТРАТЕГІЧНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОЦІНКИ

Детального плану території для розміщення майнового комплексу промислової бази, експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель, споруд, їх комплексів та лінійних об’єктів інженерно-транспортної інфраструктури підприємств, що пов’язані з користуванням надрами, розташованого на території Андріївської сільської ради Слов’янського району Донецької області (за межами населених пунктів)

Відповідно до статей 8, 9, 10 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», з метою одержання зауважень і пропозицій від вповноважених органів державної влади, фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, оприлюднюється Заява про визначення обсягів стратегічної екологічної оцінки детального плану території для розміщення майнового комплексу промислової бази, експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель, споруд, їх комплексів та лінійних об’єктів інженерно-транспортної інфраструктури підприємств, що пов’язані з користуванням надрами, розташованого на території Андріївської сільської ради Слов’янського району Донецької області (за межами населених пунктів).

З текстом Заяви можна ознайомитися щоденно (понеділок - четверг з 8:00 до 17:00, п ятниця з 8:00 до 16:00) в Слов’янській райдержадміністрації на дошці оголошень за адресою: м. Слов’янськ, вул. Василівська, 45 а також на офіційному сайті райдержадміністрації.

Усі зауваження та пропозиції приймаються від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань у письмовій формі протягом 15 днів з дати опублікування та на електронну адресу:

  • поштою за адресою: 84122, Донецька область, м. Слов’янськ, вул. Василівська, 45
  • на електронну адресу: 00148@dn.gov.ua.

ЗАЯВА ПРО ВИЗНАЧЕННЯ ОБСЯГУ СТРАТЕГІЧНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОЦІНКИ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇХрестищенська сільська рада

 

Повідомлення
про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детальний план території земельної ділянки із сільськогосподарського призначення приватної власності, площею 2,0000 га  з кадастровим номером 1424282400:04:000:0533, розташованої на території Хрестищенської сільської ради Слов'янського району Донецької області, за межами населеного пункту, для розміщення (будівництва) сортувально-дробільного комплексу для переробки вапняка мармуризованого»

Відповідно до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності, ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 №555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації на місцевому рівні» на розгляд громадськості виноситься проект містобудівної документації «Детальний план території земельної ділянки із сільськогосподарського призначення приватної власності, площею 2,0000 га  з кадастровим номером 1424282400:04:000:0533, розташованої на території Хрестищенської сільської ради Слов'янського району Донецької області, за межами населеного пункту, для розміщення (будівництва) сортувально-дробільного комплексу для переробки вапняка мармуризованого».

Головна мета даної роботи - визначення містобудівних умов та обмежень, з метою розміщення (будівництва) сортувально-дробільного комплексу для переробки вапняка мармуризованого, з урахуванням вимог державних будівельних та інших норм, стандартів і правил.

Відповідно до п. 8 ст. 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» даний детальний план території затверджується Слов’янською районною державною адміністрацією Донецької області.

З проектом детального плану території (текстові та графічні матеріали у т. ч. розділ «Охорона навколишнього природного середовища», який розроблений у складі проекту містобудівної документації та одночасно є Звітом про стратегічну екологічну оцінку, можна ознайомитись в Хрестищанській сільській раді за адресою: вул. Ясна, буд. 52, с. Хрестище, Слов’янський район, Донецька область, 84138, тел. (06262)631535, код ЄДРПОУ 04342039, та на офіційному сайті Слов’янської районної державної адміністрації Донецької області: (www.slovyanska.rda.org.ua) з дня опублікування цього повідомлення. (30.01.2020 по 28.02.2020)

Громадські слухання по проекту детального плану території відбудуться 02.03.2020 о 14.00 в Хрестищанській сільській раді за адресою: вул. Ясна, буд. 52, с. Хрестище, .Слов’янський район, Донецька область.

Письмові пропозиції до проекту детального плану території подаються у строк 30 днів з моменту опублікування даного повідомлення до відділу з  питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Слов’янської районної державної адміністрації Донецької області за адресою: вул. Василівська, б.45, м. Слов’янськ, Донецька область, 84100 (каб. №107) та Хрестищанській сільській раді за адресою: вул. Ясна, буд. 52, с. Хрестище, Слов’янський район, Донецька область, 84138. Письмові пропозиції подаються фізичними особами із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, із особистим підписом. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються.

Екологічна інформація наведена в проекті детального плану території із статистичних даних, отриманих з відкритого доступу.

Потреба в необхідності проведення транскордонних консультацій щодо проекту детального плану території відсутня.

Відповідальний за проведення громадських слухань – начальник відділу з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Слов’янської районної державної адміністрації Донецької області Драган Олексій Ігорович тел. (06262)34043.


Повідомлення
про оприлюднення звіту про  стратегічну екологічну оцінку

Слов’янська районна державна адміністрація Донецької області повідомляє, що на офіційному сайті http://slovyanska.rda.org.ua оприлюднено звіт про стратегічну екологічну оцінку при розроблені проекту містобудівної документації «Детального плану території земельної ділянки із сільськогосподарського призначення приватної власності, площею 2,0000 га  з кадастровим номером 1424282400:04:000:0533, розташованої на території Хрестищенської сільської ради Слов'янського району Донецької області, за межами населеного пункту, для розміщення (будівництва) сортувально-дробільного комплексу для переробки вапняка мармуризованого»»

Пропозиції та зауваження подаються протягом 30 (тридцяти) днів з дня оприлюднення до Слов’янської районної державної адміністрації Донецької області, за адресою: Донецька область, м. Слов’янськ, вул. Василівська, 45, електронна адреса:

E–mail: 00148@dn.gov.ua.

 

ЗАЯВА ПРО ВИЗНАЧЕННЯ ОБСЯГУ СТРАТЕГІЧНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОЦІНКИ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ

 

ДОВІДКА ПРО ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ

 

ДОВІДКА ПРО КОНСУЛЬТАЦІЇ

 

ПРОТОКОЛ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ


 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора