A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Слов'янська районна державна адміністрація Донецької області
Донецька область, Слов'янський район

Спостережна комісія

Проведено засідання спостережної комісії при райдержадміністрації

19 листопада 2018 року в адмінбудівлі Слов’янської райдержадміністрації відбулося засідання спостереженої комісії при райдержадміністрації під керівництвом голови району Євгена Данилюка. На порядок денний було винесено питання про роботу виконкомів сільських, селищних рад та об’єднаних територіальних громад щодо соціальної адаптації осіб, звільнених від відбування покарання. Доповідь з зазначеного питання надали голови сільських та селищних рад, об’єднаних територіальних громад на території яких проживають достроково звільнені особи.

Спостережними комісіями при виконкомах селищних та сільських рад періодично проводяться бесіди, встановлено суспільний нагляд та закріплено громадського вихователя переважно в особі депутата селищної/сільської ради. Надається матеріальна та консультаційна допомога.

Робота спостережної комісії щодо здійснення громадського контролю, адаптації, дотримання прав і законних інтересів засуджених осіб, звільнених від відбування покарання триває і надалі.

Проведено засідання спостережної комісії при райдержадміністрації

18 вересня 2018 року в адмінбудівлі Слов’янської райдержадміністрації відбулося засідання спостереженої комісії при райдержадміністрації під керівництвом голови району Євгена Данилюка. На порядок денний було винесено питання про соціальні послуги, які надаються Слов’янським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді особам, звільненим з місць позбавлення волі щодо адаптації в громадах, доповідь з якого надала директор Центру Оксана Вершиніна.

Станом на 18.09.2018 до Слов’янського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді надійшло 3 повідомлення про звільнення з місць обмеження або позбавлення волі на певний строк. Інформації опрацьовані відповідно вимог чинного законодавства, де визначено підтвердження проживання двох осіб. Один лист щодо звільнення особи направлено за належністю іншому розпоряднику. Відповідно Державного стандарту соціальної адаптації, затвердженого Наказом Міністерства соціальної політики Україні 18.05.2015 № 514, підставою для отримання соціальної послуги соціальної адаптації є звернення (заява) потенційного отримувача або його законного представника. Протягом звітного періоду заяв від осіб, які відбували покарання у виді обмеження або позбавлення волі на певний строк, або їх законних представників, не надходило.

Спостережними комісіями при виконкомах селищних та сільських рад періодично проводяться бесіди, встановлено суспільний нагляд та закріплено громадського вихователя переважно в особі депутата селищної/сільської ради.

Робота спостережної комісії щодо здійснення громадського контролю, адаптації, дотримання прав і законних інтересів засуджених осіб, звільнених від відбування покарання триває і надалі.

Проведено засідання спостережної комісії райдержадміністрації

21 серпня 2018 року в адмінбудівлі Слов’янської райдержадміністрації відбулося засідання спостереженої комісії при райдержадміністрації під керівництвом голови комісії Євгена Данилюка. На порядок денний було винесено питання щодо поведінки та профілактичної роботи з особами, які поставлені на облік та проживають на території селищних/сільських рад. Присутні на комісії голови селищних та сільських рад доповіли, що перевіривши факт проживання осіб, які звільнилися з міст позбавлення волі, встановлено, що не всі проживають за вказаними в повідомлені, що надходять з виправної колонії, містах. Ті особи, що обрали місце проживання на території Слов’янського району та фактично проживають за вказаною адресою працевлаштовані та мають задовільні умови проживання. Спостережними комісіями при виконкомах селищних та сільських рад періодично проводяться бесіди, встановлено суспільний нагляд та закріплено громадського вихователя переважно в особі депутата селищної/сільської ради.

Робота спостережної комісії щодо здійснення громадського контролю, адаптації, дотримання прав і законних інтересів засуджених осіб, звільнених від відбування покарання триває і надалі.

 

До уваги мешканців Слов’янського району!

Спостережна комісія при Слов’янській районної державної адміністрації в зв’язку з вибуттям одного з представника громадськості, приймає пропозиції бажаючих представників громадських організацій та громадськості до участі в роботі спостережної комісії.

Пропозиції та заяви приймаються Слов’янською районною державною адміністрацією протягом місяця з дати публікації даного повідомлення за адресою: м. Слов’янськ, вул. Василівська., 45, каб.204.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора