A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Слов'янська районна державна адміністрація Донецької області
Донецька область, Слов'янський район

Програми та конкурси

Про проведення ІV Регіонального конкурсу молодіжного жіночого підприємництва

Інформуємо про початок проведення ІV Регіонального конкурсу молодіжного жіночого підприємництва «Чому я обираю власний бізнес», організований Донецькою торгово-промисловою палатою.

Основною метою проведення Конкурсу є пошук та нагородження активних майбутніх та дійсних підприємниць, які вдосконалюють свої бізнес-ідеї, мають бачення та конструктивне опрацювання власних можливостей, ринкового оточення та його викликів, а також впевненість у реалізації власних бізнес-ідей.

Конкурс проводиться з 10 лютого по 01 червня 2020 року  у наступних номінаціях: «Виробництво», «Сфера послгу», «Сімейний бізнес». Для участі у Конкурсі учасницям у термін до 01 червня 2020 року необхідно надіслати заповнену в Google-form електронну реєстраційну конкурсну заявку .

Контактні особи: Аріна Казілова (0504607779), Яна Нефьодова (0666237667)

Порядок

використання коштів обласного бюджету, передбачених на надання фінансової
підтримки суб'єктам малого підприємництва на реалізацію проектів

(затверджено розпорядженням голови обласної державної адміністрації, керівника військово-цивільної адміністрації від 03.06.2019 № 556/5-19)

 

 

Українська  компанія Terrasoft  повідомляє про проведення Форуму бізнес- і ІТ-лідерів, який відбудеться 14 червня 2019 року за адресою: м. Київ, Спортивна площа, 1.

Умови участі: безкоштовно (обов'язкова попередня реєстрація).

Компанія  Terrasoft є одним з ключових гравців на міжнародному ринку корпоративного програмного забезпечення для управління бізнес-процесами і CRM.  На Форумі зберуться понад 4000 учасників для бізнес-спілкування, які зможуть розширити коло ділових контактів, знайти нових клієнтів і партнерів. Також у рамках Форуму буде працювати експозона, де всі учасники зможуть ознайомитися з продуктами в галузі BPM- I CRM- систем.

Більш детальну інформацію про Форум бізнес- і ІТ-лідерів можна тримати від працівників компанії Terrasoft за телефоном: +380(044)363-31-33. А також в режимі онлайн через Інтернет на сторінці реєстрації учасників на Форум за гіперпосиланням:

www.terrasoft.ua/global-tour-2019/kiev?activity=ijigroup_pr_ global-tour-2019-kiev&utm_sourse= ijigroup&utm_medium=pr&utm_campaign=global-tour-2019-kiev

 

Відділ економіки райдержадміністрації повідомляє про проведення тренінгів представництвом Міжнародної Організації з Міграції в Україні в рамках Проекту «Зміцнення самозабезпечення переміщених осіб та громад, що постраждали від конфлікту в Україні», який фінансується Федеративною Республікою Німеччина. Набір зацікавлених підприємців до участі у тренінгах із розширення власного бізнесу триває до 17 квітня 2019 року.

До подання заявок на участь у тренінгах запрошуються особи із числа внутрішньо переміщених осіб та членів місцевих громад, жінки та чоловіки, віком від 18 до 60 років, бізнес яких відповідає наступним критеріям:

  1. Безперервна операційна діяльність та офіційна реєстрація бізнесу протягом останнього року;
  2. Заявник має бути зареєстрованим як ФОП або володіти офіційно зареєстрованою компанією (ТОВ або іншого типу). Перевага віддаватиметься компаніям, 100% прав власності на які належать заявнику. Водночас, допускається також спів-власність, але при цьому частка власності заявника повинна бути не менше 50%. Інша частка прав власності повинна належати особі чи особам, які відповідають критеріям уразливості МОМ. Якщо компанія належить членам одного домогосподарства, це також допускається. У будь-якому разі, заявник повинен бути безпосередньо залучений до бізнесу та керування ним.
  3. Фізичне розташування в орендованому / власному виробничому чи офісному приміщенні протягом принаймні одного року, що має бути підтверджено відповідним договором оренди або актом на право власності на приміщення;
  4. Категорії бізнесів: виробництво, сільське господарство, послуги, торгівля;
  5. Кількість офіційно працевлаштованих найманих працівників – не менше одного; трудові угоди мають бути заключенні не менш ніж за шість місяців до подання заявки на участь у програмі. У разі успішного захисту бізнес-плану бенефіціар зобов’язується офіційно процевлаштувати щонайменше одного працівника.
  6. Річний валовий дохід (обсяг продажів) не менше ніж 300 000 гривень, що має бути підтверджено у податковій декларації за 2018 рік або іншим документальним чином.

 

Розмір грантової допомоги у вигляді профільного обладнання у разі успішного захисту бізнес-планів – до 5 000 Евро.

В рамках програми допускається участь осіб, які стали бенефіціарами проектів МОМ не менш ніж за 24 місяці до подання заявки на участь у цій програмі.

Передбачається, що тренінги будуть проходити у м. Київ та м. Краматорськ. Витрати на проїзд та проживання  відшкодовуються. Під час тренінгів для учасників організовуються безкоштовні кава-перерви та обіди.

Для того, щоб взяти участь у програмі, необхідно зателефонувати до представника регіонального партнера МОМ у відповідній області та заповнити анкету учасника:

  1. Донецька область Слов'янський район –Агенція регіонального розвитку Східного Донбасу

Контактні особи:  Лариса Щербина, 095 399 33 55

                              Валерія Зеленська, 099 233 55 23

  ел. адреса - vala.sher30@gmail.com

«Дні кар’єри ЄС»

 

Повідомляємо про ініціативу Представництва Європейського Союзу в Україні «Дні кар’єри ЄС», яка відбудеться у 15 різних містах України у 2019 році. «Дні кар’єри ЄС», які є частиною проекту Представництва Європейського Союзу «Інформаційна підтримка молодіжних мереж ЄС в Україні» та мають на меті допомогти студентам та випускникам підвищити свої навички та знання. Заходи акцентують увагу на ролі Угоди про асоціацію між Україною та Європейського Союзу та висвітлюють програми Європейського Союзу, направлені на розвиток нових бізнес-можливостей для українських та європейських компаній, що сприятиме створенню нових робочих місць та можливостей для працевлаштування громадян України.

У 2019 році «Дні кар’єри  ЄС» відбуватимуться у 15 провідних вищих навчальних закладах та будуть активно залучати всі зацікавлені сторони, зокрема місцеві органи влади, представників бізнес-асоціацій, представників регіональних торгово-промислових палат, а також місцеві компанії.

         Цього року програма кожного заходу включатиме:

- панельну дискусію «Професії майбутнього: чому варто інвестувати час зараз?»;

-  2-3  тренінги на теми побудови кар’єри ( написання резюме та мотиваційного листа, само презентації, співбесіди, запуск власного бізнесу, запуск нових компаній);

-   ярмарок вакансій, де місцеві фірми зможуть рекрутувати молодих фахівців.

         Очікування Представництва Європейського Союзу в Україні від потенційних партнерів у проведенні «Днів кар’єри  ЄС» є такими:

-   наявність необхідних приміщень та обладнання для проведення заходу;

-   залучення щонайменше 400 учасників;

-   залучення зацікавлених сторін та компаній;

-   спроможність забезпечення висвітлення заходів у ЗМІ, участі засобів масової інформації (телебачення, радіо, онлайн-ресурси);

-   проведення прес-брифінгів та висвітлення в соціальних мережах.

         У разі зацікавленості  необхідно звертатись до Представництва Європейського Союзу в Україні (контактна особа -  пані Вікторія Давидова, victoria.davydova@eeas.europa.eu)  або до проекту Представництва Європейського Союзу «Інформаційна підтримка молодіжних мереж ЄС в Україні» (контактна особа – Ірина Диба, i.dyba@euroquiz.org.ua, 0985422863)

Повідомляємо про  започаткування нового формату Програми Федерального міністерства економіки та енергетики Німеччини для менеджерів «Fit for Partnership with Germany» (далі – Програма) економічна кооперація з фокусом на Індустрію 4,0.

До участі  запрошуються управлінці середньої та вищої ланки підприємств, підприємці, які займаються дослідженнями та розробками новітніх технологій, інноваційних стартапів, ІТ для Індустрії 4.0.

         Зокрема за напрямами:

- діджиталізація підприємств та виробництва;

- роботизація на виробництві та сфері послуг, промислова автоматизація;

- адитивне виробництво (3D-друк);

- нові матеріали;

- масова кастомізація;

- безпілотний транспорт – автомобілі, навантажувачі, літальні апарати, їх застосування, у тому числі, в промисловості та сільському господарстві;

- старт фармінг;

- старт енергоефективність, технології зберігання та передачі даних;

- інтернет речей та послуг;

- комунікації та зв’язок;

- Big Data;

- Блокчейн;

- робота з інформацією;

- штучний інтелект.

Термін подання документів для участі у цьому напрямку завершується 14 січня 2019 року. Для участі у бізнес візиті до Німеччини учасникам необхідне володіння англійською мовою.

Актуальна і детальна інформація щодо даного напрямку Програми розміщена за посиланням : https://bit.ly/2rjxMV8. Загальна інформація щодо участі у Програмі – за посиланням: https://bit.ly/2FAgVHz.

Координаторами та виконавцями Програми в Україні є Німецьке товариство з міжнародного співробітництва та Мінекономрозвитку. До реалізації Програми в Україні також залучено регіональні партнерські платформи Програми, їх перелік розміщено за посиланням: https://bit.ly/2zz1hEG.

Умови участі у Програмі за телефоном +38(050)7348280, E-mail: 2399200@gmail.com. Контактна особа з боку облдержадміністрації – пані Вікторія Власова.

 

Про проект «Підтримка аграрного

 і сільського розвитку»

 

Проект Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Підтримка аграрного і сільського розвитку» («Агросільрозвиток»), що здійснюється компанією «Кім онікс Інтернешнл Інк», запрошує малі і середні підприємства подавати заявки на одержання гранту, спрямованого на поліпшення існуючих або створення нових сучасних потужностей для переробки фруктів.

Мета гранту: розширення ринків та обсягів збуту фруктів та продуктів їх переробки зі збільшеною доданою вартістю.

Грант повинен безпосередньо сприяти і забезпечити досягнення принаймні трьох з п’яти зазначених нижче результатів:

- створення доданої вартості як результат впровадження сучасних або покращення існуючих технологій;

- збільшення частки продукції, що експортується, щонайменше на 30%;

- впровадження міжнародних стандартів НАССР;

- залучення додаткових інвестицій (власні кошти, зовнішні інвестиції, кошти програм державної підтримки та місцевих бюджетів, донорського співфінансування, крім коштів USAID), лізингу або кредитів для придбання нового обладнання для покращення переробки фруктів у розмірі не менше 50% загального бюджету проекту;

- залучення не менше 20 малих і середніх підприємств (МСП) та не менше 100 домогосподарств – учасників маркетингового ланцюга.

Грантові заявки, які показують більш суттєвий вплив на розвиток ланцюжків доданої вартості, отримають більш високу оцінку в процесі відбору та надання гранту. Тому важливо включити числові показники при визначенні очікуваних результатів.

Заявки (технічну пропозицію, бюджет і супровідні документи) слід подавати в електронному вигляді на адресу: grants@ukraineards.com із зазначенням «RFA-09» у темі листа. Заявки мають бути подані не пізніше 18:00 год. 18 січня 2019 року. Заявки, надіслані пізніше встановленого часу, або такі, що не відповідають вимогам до подання (комплектності) документів, розглядатися не будуть.

Усі питання щодо цього конкурсу грантів просимо надсилати на ім’я керівника грантового відділу Володимира Наконечного, на електронну адресу: grants@ukraineards.com. На прохання заявників проект «Агросільрозвиток» допомагатиме заявникам з поданням заявок та надаватиме консультацію щодо її підготовки.

Додаткову інформацію щодо умов програми, заповнення заявок та пакету документів можна дізнатися за посиланням: https://gurt.org.ua/news/grants/49838/.

Зазначена інформація розміщена на сайті Слов’янської райдержадміністрації (http://slovyanska.rda.org.ua/programi-ta-konkursi-13-14-31-13-08-2018/) у розділі «Економіка», підрозділі «Програми та конкурси».

 

 

Міжнародної Організації з Міграції в Україні. Підприємці з усієї України, які мають власний бізнес та хочуть розширити його, можуть отримати до 5000 євро на закупівлю обладнання. Особливо запрошуються переселенці із Луганської, Донецької областей та АР Крим.

         Заявки на участь у тренінгах можуть подати особи із числа внутрішньо переміщених осіб та членів місцевих громад, жінки та чоловіки, віком від 18 до 60 років, бізнес яких відповідає наступним критеріям:

1. Безперервна операційна діяльність та офіційна реєстрація бізнесу протягом останнього року;

2. Заявник має бути зареєстрованим як ФОП або володіти офіційно зареєстрованою компанією (ТОВ або іншого типу). Перевага віддаватиметься компаніям, 100%  прав власності на які належать заявнику. Водночас, допускається також  співвласність, але при цьому частка власності заявника повинна бути не менше 50 %. Інша частка прав власності повинна належати особі чи особам, які відповідають критеріям уразливості Міжнародної Організації з Міграції (далі – МОМ). Якщо компанія належить членам одного домогосподарства, це також допускається. У будь-якому разі, заявник повинен бути безпосередньо залучений до бізнесу та керування ним;

3. Фізичне розташування в орендованому/власному виробничому чи офісному приміщенні протягом, принаймні, одного року, що має бути підтверджено відповідним договором оренди або актом на право власності на приміщення;

4. Категорії бізнесу: виробництво, сільське господарство, послуги (підприємства у сфері  роздрібної та оптової торгівлі не допускаються);

5. Кількість офіційно працевлаштованих найманих працівників – не менше чотирьох;

6. Трудові угоди мають бути заключні не менше ніж за шість місяців до подання заявки на участь у програмі;

7. Річний валовий дохід (обсяг продаж) не менше ніж 1000000 гривень, що має бути підтверджено у податковій декларації за 2017 рік або іншим документальним чином.

         Відібрані учасники матимуть змогу пройти тренінг та отримати потрібне обладнання на суму до 5000 євро. В рамках програми допускається участь осіб, які стали бенефіціарами проектів МОМ не менш ніж за 24 місяці до подання заявки на участь у цій програмі.

     Передбачається, що тренінги будуть проходити за регіональним принципом (по одному тренінгу у Західному, Південному та Східному регіонах України).

         Для участі у відборі необхідно заповнити анкету за посиланням:

http:/mega.dp.ua/file?source=18110112045575903717, прикріпити необхідні документи, вказані в анкеті, та надіслати на електронну адресу: goosvitapl@gmail.com (анкети приймаються лише в електронному вигляді).

   Додаткову інформацію можна дізнатися на сторінці ГО «Центр освіти дорослих Полтавщини https:/www.facebook.com/goosvitapl, за посиланням:  https://gurt.org.ua/news/grants/49140/ або зателефонувавши за номером 0639992055. 

 

У жовтні 2018 року Міністерством економічного розвитку і торгівлі України було організовано перегляд проектів міжнародної технічної допомоги, що фінансуються Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Участь у заході прийняли представники Адміністрації Президента України, Кабінету Міністрів України, міністерств, інших органів виконавчої влади та обласних державних адміністрацій.

В ході обговорення  стану та результатів реалізації проектів, можливих проблем та шляхів їх вирішення, було висунуто пропозицію з  визначенням одного з пріоритетних напрямків подальшої роботи фінансування проектів з розвитку малого та середнього бізнесу

З метою формування бази проектів, які направлені на розвиток малого і середнього бізнесу та можуть бути запропоновані для фінансування, просимо у термін до 01.11.2018 надати на електронну пошту (slavrdaeconomy@gmail.com) інформацію згідно додатку.

Інформація

щодо проектів розвитку малого та середнього бізнесу,

які можуть бути запропоновані для реалізації за

рахунок міжнародної технічної допомоги

(назва сільської/селищної ради)

Назва проекту

Короткий зміст проекту

Сфера реалізації проекту

Загальна сума проекту, тис.грн.

Термін реалізації

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Слов'янська районна державна адміністрація інформує про проведення Донецькою облдержадміністрацією спільно з Програмою Розвитку ООН в Україні виставкового заходу «СХІД-ЕКСПО 2018». Захід відбудеться 1-2 листопада 2018 року у м. Львів в  рамках  XVIII Міжнародного економічного форуму у виставковому центрі «Арена Львів» (вул.Стрийська, 199).

Основна мета виставкового заходу – сприяння виходу малого та середнього бізнесу Донеччини на міжрегіональні ринки, зростання економічної активності бізнес-середовища, привернення уваги до потенціалу місцевих виробників, інноваторів, ознайомлення із сучасним досвідом, отримання навичок, зміцнення ділових зв'язків з іншими регіонами України.

Даний захід має продемонструвати потенціал представників малого та середнього бізнесу Луганської області для пошуку ділових партнерів, клієнтів і встановлення нових комерційних відносин, відкрити нові перспективи для здійснення майбутніх спільних проектів. Завдяки цьому заходу у суб’єктів підприємницької діяльності з’явиться можливість знайти нових бізнес-партнерів, ринки збуту та встановити нові прямі контакти з представниками бізнесу Львівської, інших західних областей України та країн Європейського Союзу.

В рамках виставки буде організовано дискусійні панелі «Схід України: що є. Новий ракурс», «Схід  України. Напрям руху. Що буде».

Учасникам надається безкоштовна площадка на два дні (приміщення Арени Львів) та виставкові модулі/кабінки, зображення яких є в інформаційній довідці, що додається. Транспортні витрати, проживання та роздаткові рекламні матеріали (флаєри, буклети, банери та інше) покриваються за рахунок суб’єктів підприємництва.

Контактна особа: Головко Оксана Петрівна, тел.(050) 7348280.

 

Міжнародна організація з міграції (МОМ) за фінансової підтримки Уряду Федеративної Республіки Німеччина, що діє через Німецький Банк Розвитку KfW, розпочинає набір учасників на новий проект, що має на меті покращити можливості для самозабезпечення та самозайнятості внутрішньо переміщених осіб та мешканців регіонів, які зазнали наслідків конфлікту. Водночас, проект зміцнить соціально-економічну стабільність і добробут приймаючих громад в Україні. Завдяки грантам на самозайнятість та мікропідприємництво, проект надасть змогу вимушеним переселенцям та членам приймаючих громад розпочати новий або розширити наявний бізнес. 

ЗАПРОШУЮТЬСЯ:

- внутрішньо переміщені особи (ВПО) з Донецької, Луганської областей, а також Криму, що проживають в усіх областях України

- місцеві мешканці з усіх областей України (територія, підконтрольна уряду України)

віком від 18 до 60 років

У РАМКАХ ПРОЕКТУ ЗАПЛАНОВАНО

ЕТАП І. ДВОДЕННИЙ ТРЕНІНГ

 Самозайнятість

Мікропідприємництво

План тренінгу:

Аналіз ринку, основи маркетингу, просування товарів та послуг.

Започаткування підприємництва: ресурси, мотивація, ідеї.

Юридичні аспекти приватного підприємництва.

Планування фінансів.

Основи бух. обліку та податкової звітності.

Як підготувати бізнес план.

План тренінгу:

Аналіз ринку, маркетинг та просування товарів чи послуг.

Юридичні аспекти приватного підприємництва.

Планування фінансів.

Нюанси бух. обліку та податкової звітності.

Як підготувати бізнес-план.

Вимоги до учасника:

Вже розпочав або хоче стартувати власний бізнес. Перевага надається в першу чергу особам без постійного місця працевлаштування

 

Вимоги до учасника:

Має досвід підприємницької діяльності, активний бізнес, наявне свідоцтво ФОП, ПП чи ТзОВ (одноосібним власником якого є заявник) з реєстрацією до 31 грудня 2016 року. Грант надається на розширення наявного бізнесу

Група формується з 25 учасників (з них щонайменше 50%– ВПО)

Група формується з 25 учасників (з них щонайменше 50%– ВПО)

                                             

ЕТАП ІІ.  ПРИВАТНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ

Для кожного учасника проекту буде надано експерта для допомоги у формуванні бізнес-плану.

ЕТАП ІІІ. ЗАХИСТ БІЗНЕС-ПЛАНІВ

Учасник зробить коротку презентацію бізнес-плану перед комісією МОМ. Рішення про виділення гранту буде ухвалено залежно від результатів захисту.

ЕТАП ІV. НАДАННЯ ГРАНТІВ*

 Для учасників, які успішно захистили бізнес-плани, буде виділено грант на започаткування або розширення власної справи. 

Група

«САМОЗАЙНЯТІСТЬ»

Група

«МІКРОПІДПРИЄМНИЦТВО»

Розмір гранту: обладнання вартістю до €650

Розмір гранту: обладнання вартістю до €2,500

Призначення:

обладнання, інструменти, меблі тощо

на закупівлю витратних матеріалів може бути використано до 10% від суми гранту

Призначення:

обладнання, інструменти, меблі тощо

на закупівлю витратних матеріалів може бути використано до 10% від суми гранту

 

 Грант не фінансує:

Оренду приміщення чи обладнання;

Купівлю вживаного обладнання чи транспортних засобів;

Послуги (юридичні, зі створення реклами, інтернет-сайтів тощо);

Купівлю тварин чи саджанців.

 Для подання заявки на участь у проекті  слід звернутися до громадської організації – партнера МОМ в області, де ви проживаєте.

Донецька
 

1.Слов'янський
 

Агенція регіонального розвитку Східного Донбасу

      Силкін Костянтин

095 36 01 681

 

 

Прийом заявок триватиме до завершення формування тренінгових груп. Відбір відбувається на конкурсній основі – подання заявки не гарантує, що ви станете учасником тренінгу. Відібраним учасникам програми зателефонують співробітники МОМ або представники виконавчого партнера МОМ. Відібраним кандидатам повідомлять місце та точну дату проведення тренінгу.

Просимо розповсюдити зазначену інформацію серед зацікавлених осіб.

           

Про проект «Економічні можливості потерпілим від конфлікту»

 

Проект «Економічні можливості потерпілим від конфлікту», що впроваджується Українським жіночим фондом за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку, оголошує набір на безкоштовний тренінгів курс з розвитку бізнес-навичок у Донецькій області. Запис на курс відбудеться на конкурсній основі.

Метою навчання є сприяння розвитку самозайнятості та малого бізнесу. Випускники та випускниці тренінгової програми зможуть взяти участь у конкурсі міні-грантів _38 тис.грн) на заснування/перенесення свого малого бізнесу, а також будуть отримувати консультативну юридичну та методичну підтримку протягом 3 місяців. Навчання почнеться 23 вересня 2018 року.

Тренінгові програма розрахована на ВПО, демобілізованих військовослужбовців та членів їх сімей, а також на інших осіб, умови життя яких суттєво змінились внаслідок конфлікту. Участь можуть брати як зареєстровані так і не зареєстровані підприємці, а також підприємці, які бажають перенести бізнес з Донецької, Луганської областей або Крим. Інформацію та деталі проекту можна дізнатися за посиланням http://business.vchasnoua.com/news/497-zhitelyam-donbassa-predlagayut-mini-granty-na-osnovanie-sobstvennogo-biznesa.

 

Про програму підтримки мікропідприємств та само зайнятості

 

Норвезька рада у справах біженців за підтримки Міністерства закондоних справ Норвегії починає програму мікропідприємства та замозайнятості в Станично-Луганському, Слов’янському, Лиманському районах, містах Сєвєродонецьк, Креміна, Рубіжне, Лисичанськ з метою допомоги сім’ям, постраждалим у результаті конфлікту і підвищення рівня їх життєзабезпеченності.

У результаті відбору на конкурсній основі, виходячі з якості поданих проектів та відповідно до критеріїв уразливості, NRC відбере одержувачів грошових грантів у сумі до 30 000 грн. для створення, відновлення мікробізнесу або його розвитку

Участь у цій програмі можуть взяти такі категорії громадян:

ВПО, які постійно проживають у даному районі;

Місцеві жителі даного району, які втратили роботу або джерело доходу безпосередньо у зв’язку з конфліктом;

Діючі підприємці

Інформацію про те, як взяти участь у конкурсі, можна отримати, зателефонувавши на «гарячу» лінію Норвезької ради у справах біженців 0800302007. Заявки приймаються до 09 вересня 2018 року.

 

 

У місті Маріуполь проходитиме Бізнес-форум  «Business4women»

20-21 вересня 2018 року у місті Маріуполь проходитиме Бізнес-форум  «Business4women».

Захід організовує Центр підтримки бізнесу у місті Краматорськ за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку у рамках ініціативи EU4 Business.

До участі у форумі запрошуються жінки-підприємці та жінки – керівники підприємств Донецької області, представниці малого та середнього бізнесу регіону.

Під час заходу провідні експерти й успішні підприємниці поділяться з учасницями ключовими тенденціями і кращими практиками в галузях маркетингу, франчайзингу, розкажуть про менторинг, як один з ефективних інструментів просування власного бізнесу, високі стандарти для бізнесу та створення і реєстрацію торгової марки, надихнуть власними історіями успіху. Учасниці зможуть особисто поспілкуватись зі спікерами, поставити питання та отримати консультації, а також прийняти участь в тематичних воркшопах, де разом з експертами, представниками власних структур, бізнес-асоціацій та громадських об'єднань, обговорити та напрацювати відповіді на питання, які сьогодні виникають перед бізнесом.

Програмою форуму передбачено:

 

20 вересня 2018 року – виступи та консультації експертів, історії успіху підприємниць, дискусійна панель. Початок о 12.00. Реєстрація учасників з 11.30. Місце проведення – м. Маріуполь,  пр. Адмірала Луніна, 85, ресторан «ВіМарко»

21 вересня 2018 року – воркшопи з експертами для підприємниць та екскурсія на підприємство. Початок о 10.00. Реєстрація учасників з 9.30. Місце проведення – м.Маріуполь, вул..Матросова, 5, Факультет філології та масових комунікацій Маріупольського державного університету.

 

Участь у заході безкоштовна. Реєстраційна форма за посиланням: https://form.jotformeu.com/81722461533352.

Попередня  реєстрація та підтвердження участі у заході обов'язкові.

Контактні особи:

Іванова Наталя,  +380504714440, business4women.ua@gmail.com

Казілова Ірина, +380504607779

Антонєнко Інна, +380676441023  

Для учасниць буде організовано трансфер Краматорськ-Маріуполь-Краматорськ.

 

ПРОГРАММА ПОДДЕРЖКИ САМОЗАНЯТОСТИ И МИКРО-БИЗНЕСА ОТКРЫТИЕ КОНКУРСА ПРОЕКТОВ

Норвежский совет по делам беженцев совместно с Министерством иностранных дел Норвегии начинает программу поддержки микро-предпринимательства и самозанятости в Луганской и Донецкой областях (Северодонецк, Рубежное, Кременная, Лисичанск, Станично Луганский, Славянский, Лиманский районы) с целью повышения уровня продовольственной безопасности и жизнеобеспечения ВПЛ и местного населения, пострадавшего в результате конфликта. Цель данного проекта – оказать финансовую и юридическую поддержку указанным ниже категориям населения при открытии, восстановлении или расширении собственного дела/самозанятости, восстановить стабильное жизнеобеспечение, предоставить знания об основах ведения предпринимательской деятельности. В рамках данной программы Норвежский совет по делам беженцев на конкурсной основе, исходя из качества поданных проектов и в соответствии с критериями уязвимости, отберет получателей денежных грантов в сумме до 30 000 грн для создания, восстановления или развития микро-бизнеса (в частности, создания рабочих мест). При этом такая деятельность должна являться основным источником дохода для семьи соискателя.

Участие в данной программе могут принять следующие категории граждан:  Внутренне перемещенные лица (ВПЛ), постоянно проживающие в данном районе, а также  Местные жители данного района, лишившиеся работы или источников дохода непосредственно в связи с конфликтом,  Действующие предприниматели (ВПЛ и местное население) в данном районе, чей бизнес находится в процессе восстановления или расширения, если такие предприниматели собираются открывать новые рабочие места для указанных выше категорий, и в том случае, если бизнес соответствует следующим условиям:  данный бизнес официально зарегистрирован не ранее января 2017 г;  в данном бизнесе постоянно (официально и не официально) заняты не более 2-х сотрудников (включая самого владельца бизнеса);  данный вид бизнеса не входит в следующие категории: розничная и оптовая торговля, сельское хозяйство (за исключением переработки), услуги по перевозкам любого характера, бизнес связанный с ХоРеКа (отели, рестораны, кафе), медицинские услуги;  годовой оборот от бизнеса не превышает 300 000.00 грн.

Как принять участие в программе: 1. Позвонить на горячую линию Норвежского совета (0800 302 007) и зарегистрироваться для участия в подготовительном семинаре. 2. Перейти по следующей ссылке https://ee.humanitarianresponse.info/x/#5IRevRYB для заполнения онлайн-заявки или запросить форму заявки и проекта, прислав письмо на электронный адрес ua.agrogrant@nrc.no, указав в теме письма ФИО заявителя, место фактического проживания и контактный телефон. 3. Составить проект своей бизнес-идеи т.е. заполнить заявку, а затем отправить её (1) в режиме онлайн (онлайн-заявка), или (2) прислать ее в Норвежский Совет по делам беженцев на электронный адрес ua.agrogrant@nrc.no, или (3) по почте (г. Северодонецк, ул. Федоренко 10, Норвежский Совета по делам беженцев, отдел Продовольственной безопасности и жизнеобеспечения), где заявки будут рассмотрены независимой комиссией. 4. По результатам рассмотрения, в зависимости от качества проекта, полноты информации и критериев уязвимости, оценочная комиссия Норвежского совета посетит отобранных соискателей по месту ведения их предполагаемого или существующего бизнеса с целью проведения осмотра условий и проверки актуальности предоставленной информации. На основе результатов визита будет принято решение об утверждении либо отклонении заявки. Во время таких визитов отобранные кандидаты должны быть готовы предоставить документы, подтверждающие информацию, указанную ими в своей заявке.

 

Про створення «гарячої лінії» по захисту прав споживачів

 

            Кабінет Міністрів України розпорядженням від 27.12.2017 року № 983-р затвердив План заходів з реалізації Концепції державної політики у сфері захисту прав споживачів на період до 2020 року.

            Метою прийняття розпорядження є удосконалення законодавства у сфері захисту прав споживачів, підвищення рівня правової обізнаності та інформованості споживачів щодо їх законних прав.

            Порушення прав споживачів, наприклад, продаж неякісних товарів – не рідкісне явище. Тому інформування громадян щодо їхніх гарантованих законом споживчих прав, а також роз’яснювальна робота не дасть можливості недоброчесним підприємцям заробити на необізнаності своїх покупців. Це створить умови для здорової конкуренції на ринку надання послуг та у торговельних мережах.

            У разі необхідності повернення неякісного товару, обважування, відмови у видачі чеку, неякісного наданих побутових послуг, незадовільного ремонту побутової техніки тощо споживач може звернутись на «гарячу лінію» і отримати консультацію щодо дій і правил оформлення заяв, необхідних для захисту своїх прав.

            У кожній сільській та селищній раді району створено «гарячі лінії» по захисту прав споживачів та визначено відповідальних осіб

№ з/п

Найменування селищної/сільської ради

Номер телефону «гарячої лінії»

Відповідальна особа

Посада відповідальної особи

1

Андріївська селищна рада

0507632536

Морокко Лілія Іванівна

селищний голова

2

Билбасівська селищна рада

(0626) 632219

Землянська Світлана Іванівна

селищний голова

3

Райгородоцька селищна рада

(0626) 631944

Осипенко Олена Анатоліївна

заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів

4

Дмитрівська сільська рада

0990533228

Мічківська Наталія Михайлівна

сільський голова

5

Долинська сільська рада

(0626) 621723

Казієва Наталія Валеріївна

секретар сільської ради

6

Хрестищенська сільська рада

0509731618

Чевела Сергій Михайлович

сільський голова

7

Маяківська сільська рада

0990361171

Погорєлова Юлія Олександрівна

секретар сільської ради

8

Мирненська сільська рада

(06262)32718

Плакущій Андрій Вікторович

сільський голова

            Відтепер мешканці зможуть отримати відповідь чи роз’яснення з питань захисту прав споживачів та зафіксувати будь-яке порушення, що, можливо, допоможе убезпечити себе від придбання неякісних товарів і послуг у майбутньому.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора