A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Слов'янська районна державна адміністрація Донецької області
Донецька область, Слов'янський район

Відбулась урочиста церемонія нагородження обласного конкурсу «Молода людина року - 2018»

Дата: 02.07.2018 17:35
Кількість переглядів: 353

23 червня 2018 в місті Новогродівка відбулась урочиста церемонія нагородження обласного конкурсу «Молода людина року - 2018», який проводився за ініціативи Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації. Метою конкурсу, присвяченого Дню молоді, є відзначення та підтримка найбільш активних молодих людей за вагомий внесок у політичне, культурне, соціальне, студентське життя суспільства, стимулювання позитивних зрушень у молодіжному середовищі, нагородження ініціативної молоді за участь в розбудові нашої держави.
    Близько 300 молодих людей  подали заявка на участь у обласному конкурсі за 17 номінаціями. Серед них – лідери молодіжного громадського руху, молоді представники промислового комплексу та аграрного сектору, держслужбовці, вчені, журналісти, політики, спортсмени, медичні працівники, працівники соціальної сфери та молоді підприємці, працівники правоохоронних органів та рятувальники. Участь у нагородженні брали Лауреати конкурсу із 25 міст та районів Донеччини.
    Слов’янський район був представлений в трьох номінаціях конкурсу: «Краща молодіжна ініціатива року» - Мощанець Катерина Миколаївна; «Відкриття року у галузі спорту» » - Кутелія Денис Тулійович; 
«Відкриття року у галузі культури та мистецтва» - Качанюк Ольга Павлівна.
Переможцем обласного конкурсу в номінації  «Відкриття року в галузі культури та мистецтва» стала викладач Слов'янської районної школи мистецтв Ольги Качанюк. 

    Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації  висловлює подяку всім учасникам конкурсу та вітає Ольгу з одержаною перемогою!!!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора