A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Слов'янська районна державна адміністрація Донецької області
Донецька область, Слов'янський район

Держпродспоживслужба проводить навчання стосовно отримання допусків (посвідчень) на право роботи з пестицидами і агрохімікатами

Дата: 12.01.2021 15:50
Кількість переглядів: 28

Спеціалісти управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби Донецької області з нового року проводитимуть   чергові навчання з працівниками сільськогосподарських підприємств всіх форм власності, стосовно використання засобів захисту рослин і агрохімікатів для обробітку сільськогосподарських культур від шкідників, хвороб і бур’янів. Навчання проводимуть з дотриманням санітарних вимог під час карантину. За результатами його проведення працівники агропідприємств отримають  допуск на право здійснення робіт з пестицидами і агрохімікатами.

Статтею 11 Закону України «Про пестициди і агрохімікати» визначено, що особи, діяльність яких пов`язана з транспортуванням, зберіганням, застосуванням пестицидів і агрохімікатів та торгівлею ними, повинні мати допуск (посвідчення) на право роботи із зазначеними пестицидами і агрохімікатами. Порядок одержання допуску (посвідчення) затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 18.09.1995 № 746 «Про затвердження Порядку одержання допуску (посвідчення) на право роботи, пов`язаної з транспортуванням, зберіганням, застосуванням та торгівлею пестицидами і агрохімікатами».

У ході проведення навчання, асортимент, сфера застосування пестицидів, норми, кратність обробок повинні відповідати «Переліку пестицидів і агрохімікатів, дозволених до використання в Україні» і доповненнями до цього документа на поточний рік.

Також організатори навчання значну увагу приділяють таким питанням, як запобігання загибелі бджіл при обробітку сільськогосподарських культур пестицидами; недопущення використання фальсифікованих пестицидів; дотримання регламентів застосування, зберігання пестицидів та необхідних вимог з техніки безпеки при проведенні робіт із пестицидами для зведення до мінімуму негативної дії пестицидів й агрохімікатів на людей та довкілля.

Спеціалісти управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби Донеччини  нагадують:  виконання робіт з пестицидами і агрохімікатами особами, які не мають допуску, забороняється!

Головний спеціаліст відділу контролю за обігом 
засобів захисту рослин – фітосанітарний інспектор
І.М. Крупка

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора