A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Слов'янська районна державна адміністрація Донецької області
Донецька область, Слов'янський район

Штрафи за неносіння маски: на Донеччині винесено понад 350 постанов про адміністративні правопорушення

Дата: 24.11.2020 17:54
Кількість переглядів: 74

Понад 350 постанов про адміністративні правопорушення винесено у Донецькій області відносно осіб, які перебували у громадських будинках, спорудах, громадському транспорті під час дії карантину без вдягнутих засобів індивідуального захисту, що закривають ніс та рот. Про це повідомила інспектор сектору моніторингу Краматорського відділу поліції Валерія Осипець на брифінгу 24 листопада.

Вона зазначила, що на охорону публічного порядку на території Донецької області задіяні 920 працівників поліції.  По перевірці виконання постанови КМУ №641 діють 44 групи, до яких входять 86 працівників поліції. Це ті наряди,  які перевіряють обсервацію, тимчасові пункти прийому хворих та контролюють дотримання карантинних обмежень.

Винесено 352 постанови про адміністративні правопорушення згідно з ч. 2 ст. 44-3 КУпАП відносно осіб, які перебували у громадських будинках, спорудах, громадському транспорті під час дії карантину без вдягнутих засобів індивідуального захисту, що закривають ніс та рот.

«За такі дії законодавством передбачено накладання штрафу від 170 до 255 гривень. Накладається штраф на місці, тобто працівник поліції виписує постанову і надає номер розрахункового рахунку, куди людина повинна сплатити штраф. Якщо людина протягом 10 діб цей штраф не сплачує, він подвоюється. Якщо й надалі штраф не сплачується, матеріали передаються до державної виконавчої служби»,  - сказала Валерія Осипець.

Вона також повідомила, що на Донеччині  з 16 березня до єдиного обліку територіальних  підрозділів поліції в області зареєстровано 8334 події, пов’язані з порушенням обмежувальних або карантинних заходів. За вказаними повідомленнями було відкрито 7 кримінальних проваджень.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора