A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Слов'янська районна державна адміністрація Донецької області
Донецька область, Слов'янський район

Відбулося чергове засідання колегії райдержадміністрації

Дата: 19.06.2019 16:42
Кількість переглядів: 229

19 червня 2019 року в залі засідань Слов’янської райдержадміністрації відбулося чергове засідання колегії райдержадміністрації під головування керівника району Євгена Данилюка. На порядок денний було винесено два питання стосовно виконання заходів Програми розвитку земельних відносин та про попередження надзвичайних ситуацій у районі.

Стосовно виконання заходів Програми розвитку земельних відносин району за рахунок використання коштів, які надійшли в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарства виробництва за 2018 рік доповіла начальник міськрайонного управління в Слов’янському районі та м. Слов’янську Головного управління Держгеокадастру в Донецькій області  Тетяна Підгорна.  Так, у звітному періоді, за рахунок коштів, які надійшли в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва виконано роботи з оновлення нормативної грошової оцінки земель 37 населених пунктів на території Слов’янського району.

Про попередження надзвичайних ситуацій у Слов’янського районі в весняно-літній період 2019 року інформацію надав начальник відділу з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи райдержадміністрації Олексій Драган. З березня місяця поточного року в Слов’янському районі виникло 12 пожеж (без загиблих та постраждалих). В 2018 році в районі зафіксовано два випадки загибелі на воді. Проблемними питаннями для багатьох сільських та селищних рад залишається утримання наявних джерел зовнішнього протипожежного водопостачання, території  приватного сектору, прилеглих територій підприємств, організацій в пожежонебезпечний період сухої та жаркої погоди; наявність неорганізованих місць відпочинку; забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення. З метою попередження надзвичайних ситуацій у Слов’янському районі членами колегії було прийнято рішення рекомендувати виконкомам сільських та селищних рад, ДП «Слов’янський лісгосп», НПП «Святі гори», відділу освіти райдержадміністрації вжити заходів щодо уникнення надзвичайних ситуацій в весняно-літній період.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора