A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Слов'янська районна державна адміністрація Донецької області
Донецька область, Слов'янський район

В Билбасівській селищній раді проведено Інформаційну зустріч з мешканцями

Дата: 30.10.2018 16:41
Кількість переглядів: 312

30 жовтня 2018 року в приміщенні будинку культури Билбасівської селищної ради проведено Інформаційну зустріч, де прийняли участь голова Слов’янської райдержадміністрації Євген Данилюк, голова Слов’янської районної ради Костянтин Черніков, голова Билбасівської селищної ради Світлана Землянська, керівники відділів, структурних підрозділів та управлінь райдержадміністрації, мешканці селища та актив громади.

Згідно питань порядку денного, до відома мешканців селища було доведено інформацію щодо звернень громадян. Так, при проведенні аналізу райдержадміністрацією було з’ясовано, що від жителів населених пунктів Билбасівської селищної ради до Слов’янської райдержадміністрації протягом січня – жовтня 2018 року надійшло 65 звернень. Найбільшу кількість звернень отримано з питань соціального захисту – це питання субсидії (виплату монетизації субсидії, виплату субсидії на придбання твердого побутового палива, відмову в субсидії та інші) та призначення і виплата соціальних допомог. Також, порушувались питання житлово-комунального господарства (відновлення холодного водопостачання та вивіз сміття) та інші.

Звіт про виконану роботу надала и селищний голова. Основним  показником  якісного виконання делегованих повноважень виконкомом  ради є  постійна   робота  щодо  виконання  доходної частини бюджету. Обсяг надходжень власних і закріплених доходів  загального фонду до бюджету ради визначений в сумі 1368,3 тис. грн. Фактичний прогнозний розрахунок становить 1449, тис. грн, що на 8,1 тис. грн.. , або 1,06 % більше уточнених річних планових  призначень.

       Спостерігається і  зменшення  надходжень податку  на доходи фізичних осіб  по окремим  підприємствам.     Пріоритетним   напрямком   роботи  органу виконавчої влади є здійснення заходів соціальної  підтримки  населення.

Що стосується стану додержання правопорядку, то з початку поточного року складено 130  адміністративних  протоколів. На території селища Билбасівка проживають 15 осіб, формально підпадаючих під адміністративний нагляд та 1 особа піднаглядна, із вказаними особами  дільничним офіцером поліції постійно проводиться превентивні заходи щодо недопущення скоєння  повторних правопорушень.

Прийом громадян Билбасівка дільничним офіцером поліції проводиться у приміщенні Поліцейської станції № 13 «Билбасівське селищне відділення поліції», розташованої за адресою: Слов’янський район, смт. Билбасівка, вул. Центральна, 223.

Також, з метою надання роз’яснень щодо нарахування субсидій, до мешканців селищі доведено інформацію щодо змін в законодавстві.

Наприкінці розгляду питань порядку денного, мешканці селища мали змогу задати питання керівництву району та селищному голові, а також  обговорити питання, що є актуальними та потребують вирішення.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора