A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Слов'янська районна державна адміністрація Донецької області
Донецька область, Слов'янський район

«Дихайте  вільно  та  будьте  здорові!»

Дата: 03.06.2019 16:40
Кількість переглядів: 805

В  останній  день  весни,  31 травня  традиційно  щороку  відзначається   Всесвітній день боротьби з тютюнокурінням, яке встановлене у 1987 році  Всесвітньою  організацією  охорони  здоров’я. В  цей  день    багато  говориться  про шкідливість  куріння  у житті  людини, закликають  бути господарями свого  життя, а не підкорятись сигареті. А курити  чи  ні - це  вирішувати  людині.   А  щоб  зробити  правильний  вибір у житті  - потрібно багато знати про  предмет вибору.  До   Дня  боротьби  з курінням долучились і бібліотеки-філії КЗ «Слов’янська  РЦБС» разом зі  своїми   користувачами  в  рамках  циклу  заходів «МИ - ЗА  ЗДОРОВИЙ  СПОСІБ  ЖИТТЯ!».

В бібліотеках-філіях нашої системи на відвідувачів різних вікових категорій  чекали  книжкові  виставки-застереження  «Зупинись  та  замислись?», «Скажемо шкідливим звичкам – НІ!!», виставки – попередження «Куріння шкодить Вашому здоров’ю», виставки - поради «Тютюн вбиває нас і наших дітей», «Правда про куріння», виставка- заклик «Геть куріння! Ми – здорове покоління», тематичні полиці «Молодь прочитай і запам’ятай», «Куріння це – велике лихо», літературні викладки «Шкідливі звички  чи життя в своє задоволення…»,  «Найлегший спосіб кинути палити». Присутні  мали змогу  переглянути  запропоновані  книги та брошури  про історію  вживання тютюну, про шкідливий вплив нікотину на здоров’я та про життя без  тютюнопаління.

Для юнацької молоді в бібліотеках-філіях для дітей та дорослих смт Билбасівка, Райгородоцькій  бібліотеці-філії  для дорослих, Андріївській, Сергіївській, Микільській, Сидорівській, Карпівській, Тетянівській, Маяківській, Дмитрівській  сільських бібліотеках-філіях  був проведений інформаційний дайджест «Здоров’я або цигарка», «Молодь проти  куріння», «Чим шкідливе куріння?», «За хмарою тютюнового диму…» в ході якого присутні дізнались про історію зловживання  тютюну та його  згубний  вплив на організм людини.

Цікаво, а, взагалі замислювався хтось над питанням: «А скільки людей палять навколо нас?». Цикл бесід «Куріння – небезпечна пристрасть», «Чому шкідливе паління?»  та години  здоров’я «Підлітки і нікотин», «У тютюновому полоні»  пройшли  в  усіх  бібліотеках-філіях  КЗ «Слов’янська РЦБС»  для  широкого  загалу  користувачів, де присутні дізналися  від  бібліотекарів  про сумну статистику щодо куріння серед дітей та підлітків та його наслідки в дорослому віці, про  цікаві  факти  про хвороби курців, про  те, що  кожна цигарка  скорочує  життя  курцю  кожні  8  секунд… Користувачам   були  надані   буклети,  пам’ятки  та   інформаційні  листівки «Бібліотека за здоровий спосіб життя».

А   наостанок   бібліотекарі  просили  всіх відвідувачів   запам’ятати, що  кинути  палити   легше   сьогодні, ніж  завтра!  Бо з  давніх - давен  найціннішим  скарбом  людини  вважалося здоров’я  й тому  хочеться  побажати  «Дихайте  вільно  та  будьте  здорові!»

 

            

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора