A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Слов'янська районна державна адміністрація Донецької області
Донецька область, Слов'янський район

Відбулося засідання комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати

Дата: 28.03.2019 16:37
Кількість переглядів: 117

28 березня в приміщенні Слов’янської райдержадміністрації під головуванням заступника голови Слов’янської в райдержадміністрації Дмитра Сіваша відбулось засідання комісії з питань погашення заборгованості по заробітній платі, забезпечення податкових та інших бюджетних надходжень, страхових внесків до Пенсійного фонду та запобігання неплатоспроможності. В засіданні взяли участь представники Слов’янської місцевої прокуратури, Слов’янсько-Лиманського управління ГУ ДФС, Управління Пенсійного фонду України, Центру зайнятості, Управління статистики, Слов’янського ВУВД ФССУ в Донецькій області, СВП ГУ Національної поліції в Донецькій області. 

Згідно з порядком денним були розглянуті наступні питання:

1.  Про стан заборгованості з виплати заробітної плати на ПрАТ «Донрибкомбінат»

2. Про стан і перспективи погашення заборгованості зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне страхування.

З першого питання присутніх проінформовано, що за даними управління статистики станом на 1 березня 2019 заборгованість з виплати заробітної плати по Слов’янському району має 1 підприємство ПрАТ «Донрибкомбінат» в сумі 1477,0 тис.грн. Сума заборгованої заробітної плати своєчасно не виплачена 100 штатним працівникам підприємства за шість місяців 2018  та січень 2019 років. На дату проведення засідання заборгованість зменшено на 319 тис.грн.

Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації доручено тримати на постійному контролі стан своєчасної виплати заробітної плати працівникам району, здійснювати щотижневий моніторинг стану погашення заборгованості із виплати заробітної плати на ПрАТ «Донрибкомбінат».

З другого питання було запрошено чотирьох керівників підприємств та 12 ФОП Слов’янського району,  які станом на 01 березня 2019 року мають заборгованість зі сплати ЄСВ. Боржники  проінформували про причини її виникнення та визначили перспективи погашення. На дату проведення два керівника звітували про повну сплату боргу. Всі підприємці попереджені про відсутність строку давнини для скасування боргу з ЄСВ та відповідальність за порушення законодавства щодо своєчасної сплати ЄСВ.

За результатами роботи комісії прийняті відповідні рішення та надані конкретні доручення, які направлені на погашення заборгованості із сплати ЄСВ. Управлінню ПФУ рекомендовано взяти на контроль зобов’язання щодо сплати заборгованості із ЄСВ підприємцями – боржниками.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора