A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Слов'янська районна державна адміністрація Донецької області
Донецька область, Слов'янський район

Проведено засідання районної робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці

Дата: 28.03.2019 16:36
Кількість переглядів: 140

28 березня  2019 року відбулось чергове засідання районної робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати, яке очолив голова робочої групи Дмитро Сіваш.

Згідно з порядком денним було розглянуто питання щодо легалізації трудових відносин та нарахування середньої заробітної плати працівникам менше мінімально встановленого розміру.

На початку засідання Дмитро Сіваш зазначив, що роботодавці повинні усвідомлювати важливість легальної виплати заробітної плати і працювати в законодавчому полі, не допускати, навмисно чи несвідомо, випадків порушень чинного законодавства. Пріоритетне завдання на 2019 рік – легалізувати трудові відносини та зайнятість. Працівник повинен мати належний соціальний захист, гарантований державою, безпечні і здорові умови праці, достойну заробітну плату, що зумовлює соціальну стабільність в країні.

З метою недопущення суб’єктами господарювання порушень норм чинного трудового законодавства, проведення превентивно - роз’яснювальної та профілактичної роботи  на засідання робочої групи було запрошено 13 роботодавців Слов’янського району, які здійснюють діяльність у сфері торгівлі. Роботодавців попереджено про відповідальність за використання праці неоформлених працівників, рекомендовано підвищити рівень заробітної плати.

У підсумку членами робочої групи прийнято рішення надалі проводити інформаційно -  роз’яснювальну роботу серед роботодавців по дотриманню трудового законодавства, нарахування заробітної плати не нижче мінімального розміру, легалізації зайнятості населення, правильного відображення роботи працівників у звітності.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора