A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Слов'янська районна державна адміністрація Донецької області
Донецька область, Слов'янський район

Проведено засідання комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати та засідання районної робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці

Дата: 31.01.2019 16:12
Кількість переглядів: 182

31 січня об 11-00 в будівлі Слов’янської райдержадміністрації під головуванням заступника голови Слов’янської райдержадміністрації Дмитра Сіваша відбулось сумісне засідання комісії з питань погашення заборгованості по заробітній платі, забезпечення податкових та інших бюджетних надходжень, страхових внесків до Пенсійного фонду та запобігання неплатоспроможності та районної робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати. В засіданні взяли участь представники ГУ Держпраці, Управління Пенсійного фонду України, Центру зайнятості, Слов’янського ВУВД ФССУ в Донецькій області, СВП ГУ Національної поліції в Донецькій області, НСПП.

На порядок денний засідання були винесені питання:

1. «Про стан погашення заборгованості із заробітної плати ПрАТ «Донрибкомбінат».

2. «Про стан і перспективи погашення заборгованості зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування».

3. «Про легалізацію трудових відносин з найманими працівниками та запобігання порушенням законодавства про працю»

З першого питання було проінформовано присутніх, що за даними управління статистики станом на 1 січня 2019 року заборгованість з виплати заробітної плати по Слов’янському району має 1 підприємство ПАТ «Донрибкомбінат» в сумі 1307,0 тис.грн. На час проведення засідання заборгованість зменшилась на 148,3 тис.грн. та склала 1158,7тис.грн. За результатами обговорення прийняті відповідні рішення, спрямовані на посилення взаємодії органів місцевого самоврядування та правоохоронних і контролюючих органів. Управлінню соціального захисту населення Слов’янської РДА тримати на постійному контролі стан виплати заробітної плати на підприємствах району.

З другого питання згідно проведеного аналізу стану заборгованості зі сплати ЄСВ на комісію було запрошено 13 роботодавців, які мають заборгованість до бюджету Пенсійного фонду. Суб’єкти господарювання надали пояснення  причини виникнення заборгованості зі сплати ЄСВ та зобов’язались погасити її найближчим часом. Боржники попереджені про відсутність строку давнини для скасування боргу з єдиного соціального внеску та відповідальність за порушення законодавства щодо своєчасної та в повному обсязі сплати єдиного соціального внеску.

З питання легалізації зайнятості населення та заробітної плати на підприємствах району на засідання були запрошені роботодавці району, які здійснюють діяльність за видами «Будівництво», «Рибне господарство», «Виробництво харчових продуктів» та виходячи з задекларованої чисельності найманих працівників мають ознаки використання неоформлених трудових відносин. Головний державний інспектор відділу контролю східного напрямку управління з питань праці Головного управління Держпраці у Донецькій області Вікторія Хачикян ознайомила присутніх щодо штрафів за порушення законодавства про працю та зайнятість населення, були роз’яснені положення щодо оформлення трудових угод з громадянами, які офіційно не працевлаштовані.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора