A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Слов'янська районна державна адміністрація Донецької області
Донецька область, Слов'янський район

ПОВІДОМЛЕННЯ Про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації

Дата: 19.07.2018 16:09
Кількість переглядів: 186

«Детальний план території ділянки Маякська Андріївського родовища розташованого на території Андріївської сільської ради Слов’янського району Донецької області (за межами населених пунктів) з метою розміщення  (розширення) об’єктів  виробничої  потужності.
Мета, склад та зміст детального плану території.  Проект детального плану території розроблений з метою визначення функціонального призначення та параметрів забудови окремої земельної ділянки за межами населеного пункту для розміщення об’єкту будівництва, визначенні всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними та санітарно-гігієнічними нормами та отриманні правовстановлюючих документів на земельну ділянку. Детальний план складається із пояснювальної записки та графічних матеріалів. В проекті дана оцінка існуючої ситуації території та визначені основні принципи планування та забудови території. 
Основні техніко-економічні показники.  Площа території проектування ДПТ – 756,25 га. 
Відомості про замовника та розробника детального плану території та підстави розроблення.
Замовник – Слов’янська районна державна адміністрація.
Розробник – ФОП Спартесна В.П.
Підстава розроблення - Розпорядження Голови Слов’янської державної адміністрації  від 16.03.2018 № 106 про надання ПУБЛІЧНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ВЕСКО» дозволу на складання детального плану території ділянки Маякська Андріївського родовища розташованого  на території Андріївської сільської ради Слов’янського району Донецької області (за межами населених пунктів) з метою розміщення  (розширення) об’єктів  виробничої  потужності.
Інформація про місце і строки ознайомлення - з проектом детального плану території можна ознайомитися з 26.07.2018 по 26.08.2018 за адресою: 84175, Донецька обл., Слов’янський р-н, с. Андріївка, вул. Миру, 7 б.
Інформація про посадову особу  відповідальну за організацію розгляду пропозицій – Голова Андріївської сільської ради Діхненко М.Я.
Відомості про строк подання і строк завершення розгляду пропозицій – пропозиції до проекту приймаються в строк з 26.07.2018 по 26.08.2018.
Пропозиції потрібно подавати у письмовому вигляді із зазначенням П.І.Б, місця проживання, особистого підпису, повинні містити обґрунтування відповідно до вимог законодавства, будівельних норм державних стандартів і правил.
Інформація стосовно запланованих заходів знаходиться за адресою: 84175, Донецька обл., Слов’янський р-н, с. Андріївка, вул. Миру, 7 б.

карта

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора