A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Слов'янська районна державна адміністрація Донецької області
Донецька область, Слов'янський район

Про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації

Дата: 19.07.2018 16:07
Кількість переглядів: 182

«Детальний план території ділянки Східна-2 Новорайського родовища  розташованого  на  території Андріївської сільської ради Слов’янського району Донецької області (за межами населених пунктів) з  метою розміщення (розширення) об’єктів  виробничої потужності».
Мета, склад та зміст детального плану території.  Проект детального плану території розроблений з метою визначення функціонального призначення та параметрів забудови окремої земельної ділянки за межами населеного пункту для розміщення об’єкту будівництва, визначенні всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними та санітарно-гігієнічними нормами та отриманні правовстановлюючих документів на земельну ділянку. Детальний план складається із пояснювальної записки та графічних матеріалів. В проекті дана оцінка існуючої ситуації території та визначені основні принципи планування та забудови території. 
Основні техніко-економічні показники.  Площа території проектування ДПТ – 258,74 га. 
Відомості про замовника та розробника детального плану території та підстави розроблення.
Замовник – Слов’янська районна державна адміністрація.
Розробник – ФОП Спартесна В.П.
Підстава розроблення - Розпорядження Голови Слов’янської державної адміністрації  від 16.03.2018 № 104 про надання ПУБЛІЧНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ДРУЖКІВСЬКЕ РУДОУПРАВЛІННЯ» дозволу на розробку детального плану території ділянки Східна-2  Новорайського родовища  розташованого  на  території Андріївської сільської ради Слов’янського району Донецької області (за межами населених пунктів) з  метою розміщення (розширення) об’єктів  виробничої потужності.
Інформація про місце і строки ознайомлення - з проектом детального плану території можна ознайомитися з 26.07.2018 по 26.08.2018 за адресою: 84175, Донецька обл., Слов’янський р-н, с. Андріївка, вул. Миру, 7 б.
Інформація про посадову особу  відповідальну за організацію розгляду пропозицій – Голова Андріївської сільської ради Діхтенко М.Я.
Відомості про строк подання і строк завершення розгляду пропозицій – пропозиції до проекту приймаються в строк з 26.07.2018 по 26.08.2018.
Пропозиції потрібно подавати у письмовому вигляді із зазначенням П.І.Б, місця проживання, особистого підпису, повинні містити обґрунтування відповідно до вимог законодавства, будівельних норм державних стандартів і правил.
Інформація стосовно запланованих заходів знаходиться за адресою: 84175, Донецька обл., Слов’янський р-н, с. Андріївка, вул. Миру, 7 б.
« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора