A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Слов'янська районна державна адміністрація Донецької області
Донецька область, Слов'янський район

У Бахмуті відзначили День Європи

Дата: 20.05.2019 16:06
Кількість переглядів: 179

Україна – ще не є членом Європейського Союзу, але вже шістнадцять років поспіль на державному рівні відзначає День Європи.  Вже втретє на найвищому рівні в Донецькій області відзначається масове свято до Дня Європи «Європа без кордонів». В цьому році захід було проведено 18 травня в місті Бахмут.

Делегація Слов’янського району, яку очолили голова райдержадміністрації Євген Данилюк та голова районної ради Костянтин Черніков,  також прийняла участь у цьому  чудовому  фестивалі та представила Ірландію.

…Ірландія - край світу. Остання населена земля на кордоні з царством тіней і духів. Рівнина, над якою пливуть шматки вічних туманів. Дрімучі діброви, що гудуть в бурю. Кришталеві галасливі річки, що біжать по камінню. Хитке, примарне сяйво над вершинами чарівних пагорбів. Замшілі обеліски над останками легендарних героїв. Край світу і часу, простір епічних саг, і звичайно казкових Фейрі, Друїдів та Лепреконів...

Саме будиночок Лепрекона відтворили в наметі представники делегації Слов’янського району, перетворивши його на стильну та цікаву фото-зону. Перевдягнені в костюми родини Лепреконів Сергій Лисенко, Вікторія Кравчук, Давід Качанюк та Андрій Есеньков в костюмі Святого Патрика, зустрічали         всіх  гостей  локації.

Майстри декоративно-ужиткового мистецтва Лариса Азімова, Світлана Сушінець, Наталія Боровська, Наталія Возна та Яніна Матвієнко проводили для всіх охочих майстер-класи з виготовлення національних ірландських сувенірів.

Але саме головне дійство проходило на сцені. Тематикою цьогорічного святкування стало карнавальне дійство країн Європи. Головним національним  святом Ірландії є День Святого Патрика. Тож ведучі Ольга Качанюк та В’ячеслав Первухін зі сцени запросили всіх присутніх на вечірку в стилі Святого Патрика. Зразковий хореографічний колектив «Карамель» районної школи мистецтв підготував запальний ірландський танок, а тріо викладачів - національну інструментальну музику.

Окрема  локація – кулінарний  батл. В ньому взяли  участь  працівники  відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації, приготувавши та презентувавши  національну  страву  Ірландії – ірландське  рагу.

Відділ культури та туризму Слов’янської райдержадміністрації дякує всім, хто долучився до організації виступу делегації району в обласному  фестивалі  святкування  Дня  Європи.

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора