A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Слов'янська районна державна адміністрація Донецької області
Донецька область, Слов'янський район

Відбулася 29 сесія Слов’янської районної ради VII скликання.

Дата: 24.10.2018 16:04
Кількість переглядів: 179

24 жовтня 2018 року в залі засідань районної ради  під головуванням Костянтина ЧЕРНІКОВА  відбулася чергова  29 сесія Слов’янської районної ради.

На порядок денний було винесено 28 питань.

Були внесені зміни та доповнення  до районних програм:  розвитку культури та духовного відродження, «Здоров’я населення»,  районної  комплексної соціальної Програми «Молодь і сім’я Слов’янщини», районної  комплексної Програми «Обдарована молодь»,  до заходів Програми економічного і соціального розвитку Слов’янського району на 2018 рік.

Також депутати ухвалили звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2018 року та внесли ряд змін і доповнень до рішення районної ради від 22.12.2017р.  №7/23-421 «Про районний бюджет на 2018 рік».

Далі були затверджені технічні  документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ДРУЖКІВСЬКЕ РУДОУПРАВЛІННЯ, ПУБЛІЧНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ВЕСКО», на землі державної власності (запас) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Райгородоцької та Билбасівської селищних рад (за межами населених пунктів), ф/г «Корал», ф/г «Оберіг, громадянам Пластуну Ю.П., Резченко О.Ю.

Також була затверджена Програма  підтримки та розвитку місцевих  ініціатив громад  Слов’янського  району на 2019 рік, яка буде реалізовуватися шляхом проведення конкурсу проектів ініціативних груп громад. Загальна сума проекту – 500,0тис.грн. Кошти з районного бюджету переможцю конкурсу виділяються при умові співфінансування  10% – кошти сільських, селищних  бюджетів та інші джерела,  не заборонені  чинним законодавством України.

 Проекти можуть включати, але не обмежуватися такими видами діяльності: заходи з енергозбереження, реконструкції, ремонту доріг та вулиць, зупинок громадського транспорту; організація благоустрою населених пунктів, озеленення вулиць;  ремонт та реконструкція приміщень соціально-культурної сфери; облаштування місць відпочинку та дозвілля; облаштування та реконструкція історико – архітектурних пам’яток; покращення матеріально-технічної бази закладів соціально-культурної сфери та інші.

Також були ухвалені рішення з питань майна спільної власності територіальних громад району:

  • надання згоди на передачу в оренду частини нежитлового вбудованого приміщення та гаражів спільної власності територіальних громад сіл, селищ району, що перебуває в управлінні районної ради, товариству з обмеженою відповідальністю «Медіа група Слов’янськ»;
  • надання дозволу на передачу майна з балансу комунального закладу Слов’янської районної ради Донецької області «Центр з обслуговування закладів освіти» на баланс Билбасівської селищної ради та затверджений план діяльності районної ради з підготовки проектів  регуляторних актів на 2019 рік.

В розділі «РІЗНЕ:  депутати порушили  питання формування тарифів на приміському транспорті, підвозу дітей в філію Билбасівської опорної школи, проблемні питання з РЕМом, для вивчення та вирішення яких були надані  доручення відповідальним працівникам.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора