A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Слов'янська районна державна адміністрація Донецької області
Донецька область, Слов'янський район

Відбулося засідання комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати

Дата: 20.12.2018 16:02
Кількість переглядів: 137

20 грудня в адмінбудівлі Слов’янської райдержадміністрації під головуванням заступника голови Слов’янської в райдержадміністрації Дмитра Сіваша відбулось засідання комісії з питань погашення заборгованості по заробітній платі, забезпечення податкових та інших бюджетних надходжень, страхових внесків до Пенсійного фонду та запобігання неплатоспроможності. У засіданні прийняли участь представники Держпраці, управління ПФУ, Центру зайнятості, Словя’нського міськрайонного ВДВС ГУЮ у Донецькій області, Управління статистики, Слов’янського ВУВД ФССУ.

До порядку денного засідання Комісії були включені наступні питання:

1. Про стан виплати заробітної плати на ПрАТ «Донрибкомбінат».

2. Про стан і перспективи погашення заборгованості зі сплати ЄСВ.

В ході засідання членами комісії було проаналізовано стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати на ПрАТ «Донрибкомбінат» та виконання графіку її погашення. З цього питання були прийняті рішення, спрямовані на посилення взаємодії райдержадміністрації та правоохоронних і контролюючих органів  щодо погашення заборгованості перед працівниками комбінату.

З другого питання на засідання запрошено 10 ФОП, які мають заборгованість зі сплати єдиного соціального внеску. Підприємці попереджені, що відповідно до чинного законодавства ЄСВ підлягає сплаті незалежно від фінансового стану платника. Зобов’язання із сплати ЄСВ виконуються у першу чергу і мають пріоритет перед усіма іншими зобов’язаннями, крім зобов’язань з виплати заробітної плати. Представником управління ПФУ наголошено, що сплачені внески сьогодні є запорукою державного пенсійного забезпечення в майбутньому, тому потрібно своєчасно та в повному обсязі сплачувати суми єдиного внеску. Підприємці, у яких виявлена заборгованість, проінформували про причини її виникнення та запевнили, що вона буде погашена в найкоротші терміни. Відповідно до рішення Комісії управлінню ПФУ взяти на контроль зобов’язання щодо сплати заборгованості із ЄСВ підприємцями – боржниками. Членам Комісії в подальшому проводити роботу щодо інформування фізичних осіб-підприємців про несплачені суми задекларованих зобов’язань.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора