A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Слов'янська районна державна адміністрація Донецької області
Донецька область, Слов'янський район

У селі Микільське Слов’янського району відбулось урочисте перепоховання останків воїнів, що загинули в роки Другої світової війни.

Дата: 08.09.2020 16:07
Кількість переглядів: 391

Друга Світова війна пройшла через наші серця і стала частиною всенародної і сімейної пам’яті.  Пам’яті  про тих, хто віддав своє життя за Батьківщину. У кожного була своя п’ядь  землі, яку самовіддано захищали. Там, де точилися колись запеклі бої  здійнялися пам’ятники, обеліски.

Навіть зараз ми поіменно не знаємо всіх, хто поклав голову за мирне небо над Донбасом. Іменами одних героїв названі вулиці та проспекти, а інших минуле не випускає зі списків невідомих солдатів.

08 вересня 2020 року біля братської могили в селі Микільське  Слов’янського району відбувся мітинг з нагоди відзначення Дня вигнання нацистів з Донецької області та перепоховання воїнів, які загинули на території Слов’янського району в роки  Другої світової війни. В братській могилі  знайшли свій останній прихисток 135 воїнів Другої світової війни. Нажаль, встановлено імена тільки трьох: Олександр Йосипович Ситник, Бударов Н.Г., Польщиков М.Н. та встановлено ініціали 2  гвардії молодших лейтенантів.

В заході  прийняли участь голова облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко,  заступник командувача Об’єднаних сил Євген Коваленко, голова Слов’янської районної державної адміністрації Андрій Терещенко, голова Слов’янської районної ради Костянтин Черніков, військовий комісар Слов’янського об’єднаного військового міського комісаріату Вадим Ільєнко, військовослужбовці військової частини НГУ України № 3035, представники сільських та селищних рад району, громадського об’єднання АДВІС «Плацдарм» (керівник Олексій Юков),  працівники закладів культури, учнівська молодь, мешканці району. Чин поминальної літії за загиблими воїнами проводить  військовий капелан  Отець Василь.

Допоки ми живі - житиме пам’ять про наших героїв. Єдине, що усім нам під силу – це віддати честь патріотам, що поклали найцінніше, – власне життя, – за Україну, за мир для своїх дітей і зробити все можливе, аби пам’ять про них жила вічно.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора