A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Слов'янська районна державна адміністрація Донецької області
Донецька область, Слов'янський район

Третій регіональний форум «Наука. Бізнес. Інновації» за темою «Smart Region»

Дата: 02.09.2020 10:57
Кількість переглядів: 312

Запрошуємо прийняти участь у Третьому щорічному регіональному форумі «Наука. Бізнес. Інновації» за темою «Smart Region», який відбудеться 10 вересня 2020 року з 10:00 до 17:00  за адресою м. Слов’янськ вул. Торська, 67 (CozyInn Hall комплексу «Монополія Крона»).

Мета цьогорічного заходу: інтенсифікація інноваційних процесів в регіоні, прискорення цифрового розвитку економіки, трансформація існуючих та створення нових галузей, перетворення сфер життєдіяльності у нові, більш ефективні та сучасні.

Формат: змішаний – offline та online.

Мова – українська.

До участі запрошені представники органів державної влади та місцевого самоврядування, інноваційно активних підприємств України та регіону, ІТ-сфери та суміжних галузей; експерти з діджиталізації, штучного інтелекту, впровадження SMART-проєктів, енергоефективності, залучення інвестицій; науковці, освітяни, заклади вищої освіти з підготовки спеціалістів з інформаційних технологій.

  • Одночасно в рамках форуму діятимуть консультаційні платформи. Учасникам буде надано можливість поспілкуватися з експертами з наступних питань:
  • інноваційні рішення в управлінні територіями регіону;
  • розробка програмних продуктів Smart City;
  • інноваційні підходи та інтелектуальні системи щодо запуску муніципальних Smart-проєктів;
  • створення інноваційної екосистеми;
  • фінансова підтримка інноваційного розвитку для сприяння реалізації наукових проєктів та розвитку інноваційних бізнесів;
  • впровадження STEM-освіти в регіоні, в тому числі освітньої робототехніки в навчальних закладах.

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора