A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Слов'янська районна державна адміністрація Донецької області
Донецька область, Слов'янський район

Рятувальники провели бесіди щодо дотримання правил пожежної безпеки на відпочинку

Дата: 18.08.2020 08:54
Кількість переглядів: 38

Із встановленням спекотної погоди чимало жителів Слов’янська відпочиватимуть на природі. Тому, щоб відпочинок не перетворився на трагедію 14 серпня рятувальники Слов’янська спільно з представником Слов’янського відділу поліції, екологом та лісничим провели інформаційно-просвітницькій захід на території регіонального ландшафтного парку «Слов’янський курорт». Відпочиваючим нагадали, що під час відпочинку у лісових масивах слід не забувати, що у спеку для виникнення лісової пожежі може призвести навіть необережно кинутий сірник чи недопалок. По закінченню бесіди кожному роздано листівку превентивного характеру.

Тому звертаємося до усіх жителів міста щоб відпочинок не перетворився на трагедію, потрібно вжити наступних заходів:

  • перед тим, як розвести вогнище, вибране місце потрібно розчистити та обкопати, а саме багаття забороняється розводити ближче ніж за 50 метрів до хвойного та за 25 метрів до листяного лісу;
  • не розкладайте багаття поблизу сухої трави, обов’язково спостерігайте за полум’ям, а коли залишаєте місце відпочинку, загасіть його та засипте землею чи залийте водою;
  • пам’ятайте, що залишені на сонячній галявині пляшки чи уламки скла, фокусуючи сонячне проміння, здатні спрацювати як запалювальні лінзи.

Забороняється:

  • палити, кидати у лісі та лісопосадках непогашені сірники, недопалки;
  • залишати у лісі просочене бензином, гасом, мастилом або іншими горючими речовинами ганчір’я;
  • заправляти у лісі, лісопосадках паливні баки під час роботи двигуна;
  • випалювати траву та інші рослинні рештки на землях лісового фонду, сільськогосподарських угіддях а також на інших земельних ділянках, що безпосередньо примикають до лісу.

Рятувальники Слов’янська нагадують громадянам, що виконання основних правил пожежної безпеки в лісі не вимагає великих зусиль і дозволяє зберегти не тільки природні багатства, але й власне життя. Якщо ви помітили загорання у лісі, слід відразу зателефонувати за номером 101. Відпочивайте безпечно! І дотримуйтеся правил пожежної безпеки!

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора