A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Слов'янська районна державна адміністрація Донецької області
Донецька область, Слов'янський район

Фахівці «Вода Донбасу» змогли запустити водопостачання по каналу Сіверський Донець-Донбас для Покровська і Покровської групи міст

Дата: 27.07.2020 09:12
Кількість переглядів: 314

Фахівці КП «Компанія «Вода Донбасу» завершили ремонт пошкодженої ділянки лівої гілки трубопроводу діаметром 2300 мм  та відновили гілку трубопроводу діаметром 2100 мм каналу Сіверський Донець-Донбас, що дало змогу  розпочати подачу води на Покровськ та Покровську групу міст.  

Нагадаємо, ділянка трубопроводів діаметром 2300 мм і 2100 мм в районі балки Шуми (у сірій зоні між тимчасово окупованою Горлівкою та підконтрольним українській владі Торецьком) була пошкоджена в результаті обстрілу.  Через цю аварію було скорочено  подачу води по каналу Сіверський Донець-Донбас. Для проведення ремонтних робіт було отримано дозвіл і підтвердження режиму тиші на період з 23-го до 31 липня.

Наразі завершено ремонт на лівій гілці трубопроводу діаметром 2300 мм.   Відновлена гілка трубопроводу діаметром 2100 мм.  Розпочато подачу води на Покровськ і Покровську групу міст.

На правій гілці  трубопроводу діаметром 2300 мм  виконані роботи приблизно на 30%. Завтра роботи будуть продовжуватися за умов дотримання режиму тиші та гарантій безпеки.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора