A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Слов'янська районна державна адміністрація Донецької області
Донецька область, Слов'янський район

5 клас пожежної небезпеки в лісах. Рятувальники попереджають

Дата: 16.07.2020 16:58
Кількість переглядів: 242

За даними УкрГідрометцентру, 17-19 липня на всій території Донецької області збережеться надзвичайна пожежна небезпека (5 клас), тому рятувальники Слов’янського району закликають громадян бути надзвичайно обережними поблизу лісових масивів. Адже основною причиною виникнення пожеж у лісах є недотримання елементарних правил пожежної безпеки. Не загашене багаття, сірник чи цигарка можуть спричинити непоправну шкоду для лісу. Внаслідок пожежі ліс припиняє функціонувати, як екологічна система, знищується все живе і наслідки від цього страшного лиха відчуваються ще тривалий час.

Задля недопущення виникнення лісових пожеж, збереження життя та здоров’я людей та тварин, що мешкають у лісі, необхідно суворо дотримуватися правил пожежної безпеки на території лісових масивів.

 

Нагадуємо, що у цей період відвідування лісових масивів заборонено! Крім того забороняється:

  • розведення багать у лісі;
  • заїзд на територію лісу транспортних засобів та інших механізмів, за винятком тих, що використовуються для лісогосподарської мети;
  • палити, кидати непогашені сірники, недопалки;
  • залишати у непередбачених для цього місцях лісу обмащене, просочене бензином, гасом, мастилом або іншими горючими речовинами ганчір'я;
  • експлуатувати машини та інші механізми з несправною паливною та іскрогасною системою.

Ліс – це домівка для живих істот. Пожежі завдають лісам величезної шкоди. Не знищуйте домівки тварин. Бережіть ліси від вогню!

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора