A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Слов'янська районна державна адміністрація Донецької області
Донецька область, Слов'янський район

Проведено засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат

Дата: 16.07.2020 16:41
Кількість переглядів: 435

16 липня голова Слов’янської районної державної адміністрації Андрій Терещенко провів засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

У роботі комісії взяли участь представники Слов’янської місцевої прокуратури, Слов’янського відділу поліції, ГУ Держпраці у Донецькій області, Слов’янсько-Лиманського управління ГУ ДПС, Слов’янського управління ПФУ, Мирненський сільський голова. На засідання для звітування було запрошено Директора ПрАТ «Донрибкомбінат».

У вступному слові голова Слов’янської районної державної адміністрації Андрій Терещенко зазазначив,  що з метою соціального захисту працюючих громадян, роботодавці повинні усвідомлювати свою відповідальність перед законом та перед працівниками, і в подальшому дотримуватися вимог чинного законодавства в оплаті праці, своєчасної та в повному обсязі виплати заробітної плати.

Першим питанням порядку денного було визначення перспективи погашення заборгованої заробітної плати працівникам ПрАТ «Донрибкомбінат».

З питання невиплати заробітної плати Директор ПрАТ «Донрибкомбінат» проінформував, що з червня місяця цього року працівникам виплачується нарахована поточна заробітна плата два рази на місяць. Погашення простроченої заборгованої заробітної плати можливе лише з вересня, після реалізації продукції власного виробництва.  

До обговорення питання залучилася голова комісії з припинення Слов’янського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області Олена Литвиненко, яка окреслила найголовніші моменти, що пов’язані зі сплатою єдиного соціального внесоку на загальнообов'язкове державне соціальне страхування та ознайомила із наслідками заборгованості. Зазначила, якщо роботодавець має  заборгованість по сплаті  внеску, сплачені ним поточні суми ЄСВ, зараховуються в рахунок погашення боргу у порядку календарної черговості його виникнення. Відновлення прав особи на отримання пенсії та виплат у повному обсязі відбудеться після погашення роботодавцем заборгованості з єдиного внеску.

Враховуючи негативну динаміку стану погашення заборгованості із виплати заробітної плати на ПрАТ «Донрибкомбінат» другим питанням було розгляд виконання членами комісії протокольних рішень виїзного засідання від 16.06.2020 року. Виконавці проінформували про вжиті заходи. 

Підводячи підсумки засідання комісії, Андрій Терещенко наголосив, що Слов’янська районна державна адміністрація тримає на особливому контролі ситуацію, що складалася на ПрАТ «Донрибкомбінат», адже виплата заробітної плати – соціальна гарантія, яку ми повинні забезпечити людям.

За результатами засідання були прийняті відповідні рішення. Директору ПрАТ «Донрибкомбінат» рекомендовано вжити всіх можливих заходів щодо пришвидшення погашення заборгованості із заробітної плати працівникам підприємства.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора