A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Слов'янська районна державна адміністрація Донецької області
Донецька область, Слов'янський район

Допоможемо дітям знайти свою люблячу сім'ю!

Дата: 26.06.2020 13:26
Кількість переглядів: 192

«Різновидами альтернативних форм виховання дітей, які за будь- яких обставин втратили можливість виховуватися біологічними батьками, є прийомна сім’я та дитячий будинок сімейного типу.

 

Прийомна сім’я - сім’я, що добровільно взяла на виховання та спільне проживання від одного до чотирьох дітей-сиріт або дітей, позбавлених батьківського піклування.

В такій сім’ї діти виховуються до досягнення 18-річного віку, а у разі продовження навчання у професійно-технічних, вищих навчальних закладах I-IV рівня акредитації - до його закінчення, але не пізніше досягнення ними 23-річного віку.

 

Дитячий будинок сімейного типу - це окрема сім’я, що створюється за бажанням подружжя або окремої особи, яка не перебуває у шлюбі, які беруть на виховання та спільне проживання не менш як 5 дітей- сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.

Загальна кількість дітей у дитячому будинку сімейного типу не повинна перевищувати 10 осіб, враховуючи рідних.

Громадяни, які виявили бажання створити прийомну сім’ю або дитячий будинок сімейного типу подають до центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді визначені законодавством документи та проходять курс підготовки.

 

Існує ще тимчасова форма влаштування дитини до сім'ї - сім'я патронатних вихователів. В такій сім'ї дитина може проживати до 3 місяців, найбільше - до 6 місяців.

Метою патронату над дитиною є забезпечення захисту прав дитини, яка через складні життєві обставини тимчасово не може проживати разом з батьками.

У сім’ю патронатного вихователя можуть бути одночасно влаштовані тільки діти, які є рідними братами та сестрами, або діти, які виховувалися в одній сім’ї.

 

Шановні жителі Слов’янського району! Якщо Ви зацікавилися даною інформацією, маєте бажання прийняти до своєї сім’ї дитину, можете звертайтесь до Слов'янського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді за телефоном - (06262) 2-63-97, або надсилати свої питання на електронну адресу 23355119@mail.gov.ua».

 

 

 

Слов'янський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора