A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Слов'янська районна державна адміністрація Донецької області
Донецька область, Слов'янський район

Відбудетьcя онлайн тренінг щодо особливостей реалізації проєктів з використанням відновлюваних джерел енергії

Дата: 25.06.2020 11:33
Кількість переглядів: 192

Тренінг розпочнеться 2 липня о 14:00 год у рамках проєкту Twinning «Розвиток відновлюваної енергетики в Україні», який реалізується Держенергоефективності спільно з партнерами країн-членів ЄС. Серед головних спікерів – міжнародні експерти з Австрії та Італії, а також експерти з Держенергоефективності.

Одним з  важливих питань тренінгу буде наявність інструментів комунікації та фінансування для збільшення кількості установок, що працюють з використанням відновлюваних джерел енергії та місцевих видів палива.

Запрошуємо взяти участь керівників та представників органів місцевого самоврядування, а також спеціалістів за напрямом діяльності. Крім того, запрошуємо суб’єктів господарювання, які провадять свою діяльність у сфері відновлюваної енергетики.

Для участі необхідно зареєструватися до 25 червня за посиланням: https://forms.gle/AC9J3e9RB1wGGCVh9, обов’язково в реєстраційній формі  необхідно вказати електронну адресу, на яку буде відправлено посилання на онлайн тренінг та інструкцію з під’єднання до заходу.

Програму додаємо.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора