A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Слов'янська районна державна адміністрація Донецької області
Донецька область, Слов'янський район

Проведено засідання комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, забезпечення податкових та інших бюджетних надходжень, страхових внесків до Пенсійного фонду та запобігання неплатоспроможності

Дата: 11.06.2020 14:28
Кількість переглядів: 216

11 червня під головуванням голови Слов’янської районної державної адміністрації Андрія Терещенко проведено засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. У засіданні прийняли участь представники Слов’янської місцевої прокуратури, Слов’янсько-Лиманського управління ГУ ДПС, Слов’янського відділу поліції, Слов’янського управління ПФУ.

На порядку денному розглянуто питання щодо перспективи погашення заборгованості із заробітної плати, єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та заборгованості з податків та зборів перед бюджетом Приватним акціонерним товариством «Донрибкомбінат».

Слід зазначити, що за даними Головного управління статистики у Донецькій області заборгованість із заробітної плати по Слов’янському району на сьогодні має одне економічно активне підприємство ПрАТ «Донрибкомбінат» в сумі 1186,9 тис.грн. За інформацією ГУ ДПС у Донецькій області станом на 01 червня 2020 заборгованість по податках та зборах становила 7509,2 тис.грн., заборгованість з єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування становить 6450,9 тис.грн., що є неприпустимим.

Незважаючи на офіційне запрошення, керівництво ПрАТ «Донрибкомбінат» на засідання комісії не з’явилось, будь-яких конструктивних кроків до погашення існуючої заборгованості із заробітної плати та платежів до бюджету не робить. Недостатньо ефективним є рівень реагування на існуючі порушення закону з боку контролюючих органів.

Тому, за ініціативою голови Слов’янської райдержадміністрації, прийнято рішення щодо проведення наступного засідання комісії у розширеному форматі за участю працівників ПрАТ «Донрибкомбінат», контролюючих та правоохоронних органів, місцевих органів влади та представників ЗМІ, яке відбудеться найближчим часом на території Мирненської сільської ради.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора