A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Слов'янська районна державна адміністрація Донецької області
Донецька область, Слов'янський район

В Слов'янській райдержадміністрації проведено навчання державних службовців

Дата: 28.05.2020 16:25
Кількість переглядів: 181

Сьогодні  в Слов’янській райдержадміністрації  відбулось   навчання  державних службовців апарату Слов’янської райдержадміністрації та її структурних підрозділів.

Першим питанням Порядку денного було  «Право на інформацію та право на звернення громадян». Про це розповіла головний спеціаліст відділу управління персоналом, документообігу, контролю та звернень громадян райдержадміністрації Ольга Петрова. Держслужбовцям була доведена інформація про вимоги до оприлюднення публічної інформації у формі відкритих даних, що впливає на підвищення рівня прозорості та відкритості, покращує інвестиційний клімат та сприяє боротьбі з корупцією. Вона роз’яснила яка саме інформація підлягає оприлюдненню. Також доповідач висвітила типові помилки під час розгляду звернень громадян та підготовки відповідей на них. На розгляд працівників райдержадміністрації було надано Витяг з щорічної доповіді Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини про стан додержання та захисту прав і свобод людини і громадянина в Україні за 2019 рік.

Про подання повідомлень про суттєві зміни у майновому стані суб’єкта декларування доповіла головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції відділу юридичного, фінансового забезпечення, запобігання та виявлення корупції райдержадміністрації Юлія Гусюк. Працівники райдержадміністрації заслухали інформацію про зміни в законодавстві щодо цього питання, а також про порядок та строки оприлюднення повідомлень.

Керівник апарату райдержадміністрації Світлана Слищенко відвела підсумки та надала рекомендації з покращення виконавської дисципліни.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора