A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Слов'янська районна державна адміністрація Донецької області
Донецька область, Слов'янський район

Відбулось засідання колегії райдержадміністрації

Дата: 20.05.2020 15:33
Кількість переглядів: 451

 

20 травня 2020 року в залі засідань Слов’янської районної ради відбулось засідання колегії під керуванням голови райдержадміністрації Андрія Терещенка.

На засіданні були присутні керівники відділів, управлінь, служб райдержадміністрації, керівники організацій та установ, сільські, селищні, міський голови, представники ЗМІ.

Начальник відділу управління персоналом, документообігу, контролю та звернень громадян райдержадміністрації Марина Васильковська доповіла про стан державної кадрової політики та реалізацію основних завдань у цій сфері в структурних підрозділах райдержадміністрації.

Про роботи з благоустрою населених пунктів Слов’янського району у весняно-літній період 2020 року доповів начальник відділу житлово-комунального господарства, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації Андрій Матяшов.

Останнім питанням було підведення підсумків роботи Слов’янського об’єднаного управління Пенсійного фонду України щодо наповнення бюджету Фонду у 2019 році. Доповідала голова комісії з припинення Слов’янського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області Олена Литвиненко.

По кожному з питань порядку денного членами колегії були прийняті відповідні рішення.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора