A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Слов'янська районна державна адміністрація Донецької області
Донецька область, Слов'янський район

Травнева індексація пенсій

Дата: 12.05.2020 16:21
Кількість переглядів: 298

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 1 квітня 2020 року № 251 «Деякі питання підвищення пенсійних виплат та надання соціальної підтримки окремим категоріям населення у 2020 році» Головним управлінням Пенсійного фонду України в Донецькій області проведено індексацію пенсій з 1 травня. 

Пенсії перераховано із застосуванням коефіцієнта збільшення середньої заробітної плати в Україні, з якої сплачено страхові внески, та який враховується для обчислення пенсій, у розмірі 1,11. Відповідно до  згаданого рішення Уряду, розмір підвищення в результаті перерахунку не може бути менше 100 грн.

Окрім того, якщо щомісячний розмір  пенсійних виплат з урахуванням надбавок, підвищень, цільової грошової допомоги, сум індексації, щомісячної компенсації у разі втрати годувальника внаслідок Чорнобильської катастрофи та інших доплат в осіб, які отримують пенсію, призначену відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» з урахуванням страхового стажу, не досягає 2100 гривень, таким особам встановлено доплату до пенсії.

Всі перерахунки проведено автоматично, за матеріалами пенсійних справ. Розмір пенсій підвищено 680,7 тис. пенсіонерів Донеччини. Середнє підвищення пенсії становить 383,09 грн.

Якщо щомісячний розмір  пенсійних виплат з урахуванням надбавок, підвищень, цільової грошової допомоги, сум індексації, щомісячної компенсації у разі втрати годувальника внаслідок Чорнобильської катастрофи та інших доплат з урахуванням страхового стажу, не досягає 2100 гривень, таким особам надаватиметься доплата до пенсії.

Виплата пенсій проводиться у встановлені законом терміни, відповідно до затвердженого графіку.

УВАГА!

Переглянути дані про розмір пенсії, зміни, набутий стаж можна на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду. Також тут можна подати звернення або внести зміни до пенсійної справи: https://portal.pfu.gov.ua/


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора