A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Слов'янська районна державна адміністрація Донецької області
Донецька область, Слов'янський район

Слов'янська РЦБС інформує

Дата: 08.04.2020 12:01
Кількість переглядів: 64

Шановні читачі бібліотек-філій та мешканці сіл та селищ Слов’янського району! Сьогодні, коли світом шириться пандемія COVID – 19 та в Україні запроваджено карантин до 24 квітня 2020 року, а з 06 квітня розпочали діяти нові жорстокі карантинні обмеження, спрямовані на запобігання поширенню гострої коронавірусної хвороби COVID-19, ми повинні бути більш зібраними, свідомими, відповідальними та спокійними. 

Бо зараз настав саме той момент, коли недотримуючись тимчасових вимог карантину кожним з нас: не виходити з дому без нагальної потреби, покращувати імунітет, дотримуватися гігієни, охорони здоров'я, безпеки життєдіяльності та рекомендацій, розміщених на офіційних сайтах Міністерства охорони здоров'я України, Національної служби здоров’я, Коронавірус_інфо, Центру громадського здоров’я. Порушуючи їх, можна наразити на небезпеку не тільки себе, а й інших людей.

Комунальний заклад «Слов’янська РЦБС» пропонує вам ознайомитися з добіркою інформаційно-роз’яснювальних матеріалів та порад, дотримання яких допоможе вберегти себе та своїх близьких від гострої коронавірусної хвороби COVID-19. 

Також велике прохання до читачів бібліотек-філій та мешканців сіл та селищ району не піддаватися паніці і не розсіювати ворожнечі та недоброзичливості серед односельців.
Читайте, дотримуйтеся порад, бережіть себе та своїх близьких! Не дайте хворобі проникнути у ваше життя! Будьте здорові і все буде добре!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора