A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Слов'янська районна державна адміністрація Донецької області
Донецька область, Слов'янський район

Звернення в.о. голови Слов’янської райдержадміністрації Дмитра Сіваша

Дата: 07.04.2020 15:46
Кількість переглядів: 84

Шановні жителі Слов’янського району!

Найцінніше для людей – це життя і здоров’я, а найцінніше для держави – це люди.

З метою недопущення розповсюдження та упередження масового зараження населення вірусом нового типу COVID-19 з 12 березня 2020 року на території України введений карантин. З 6 квітня введені обмежувальні заходи.

Наразі, усі ми відповідальні за те, як розгортатиметься ситуація з поширенням коронавірусу в межах району. Тому я буду вдячний кожному з вас за дотримання правил карантину, за самоізоляцію після поїздки за кордон, за вчасне звернення до лікаря та телефонний дзвінок на гарячу лінію.

Ми бачимо, що вірус поширюється дуже швидко, перед ним усі рівні, незалежно від статусу, достатку, статі та віку. Ми маємо серйозно поставитися до ймовірної загрози. Карантин створив для всіх чимало дискомфорту. Але цей дискомфорт допомагає зберегти людські життя і здоров’я.

Якщо хтось ще не зрозумів у вирії щоденної статистики та прогнозів: ціна недбалості – життя наших громадян. В особливій зоні ризику літні люди. Задумайтесь на хвилинку про те, що серед них можуть бути наші з вами батьки. Від кожного з нас залежить швидкість розповсюдження вірусу,  а відтак – здоров’я багатьох людей. Зрозумійте: жорсткі заходи потрібні для зменшення пікових навантажень на систему охорони здоров’я.

Допоможіть своїй країні – залишайтесь вдома. Намагайтеся менше безпосередньо контактувати з іншими людьми.

На даний час ситуація в районі – контрольована і поки не зареєстровано жодного випадку захворюваності. Ми продовжуємо в посиленому режимі працювати над заходами забезпечення максимальної протидії поширенню коронавірусу, а також створенням належних умов для лікування хворих з коронавірусною інфекцією.

Звертаюсь до керівників органів місцевого самоврядування!

В усі часи найбільш вразливою категорією населення є одинокі громадяни  похилого віку,  які залишилися без піклування. Я впевнений, що Ви, як обранці громади, проявляєте належну увагу до таких людей. Ви знаєте кожного, вирішуєте їх життєві негаразди, безкорисливо  допомагаєте добрим словом і доброю справою. В даний час, коли на всій території держави запроваджено карантинні заходи для запобігання  поширенню гострої респіраторної хвороби,  спричиненої коронавірусом, особливої турботи потребують одинокі пенсіонери. Вірусна інфекція COVID-19 є надзвичайно небезпечною для тих громадян, хто має хронічні  захворювання, страждає на гіпертонію, цукровий діабет. А це, здебільшого, люди похилого віку.

Прошу Вас розглянути можливість організації доставки продуктів харчування, ліків та інших необхідних речей одиноким громадянам, які знаходяться поза обслуговуванням соціальних працівників.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора