A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Слов'янська районна державна адміністрація Донецької області
Донецька область, Слов'янський район

Проведено онлайн-нараду з питань пенсійного забезпечення.

Дата: 03.04.2020 13:00
Кількість переглядів: 57

02 квітня 2020 року в режимі скайп-конференції відбулась нарада з питань пенсійного забезпечення громадян, в якій взяли участь в.о. голови райдержадміністрації Дмитро Сіваш, голова районної ради Костянтин Черніков, керівник апарату райдержадміністрації Світлана Слищенко, керуюча справами виконавчого апарату районної ради Світлана Косенко, заступник директора територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Слов’янського району Валентина Матюшена та представники Слов'янського об'єднаного  управління Пенсійного фонду України Донецької області: начальниця управління – Олена Литвиненко та начальниця відділу звернень громадян – Юлія Деревягіна.

Спеціалісти управління  пенсійного фонду  ознайомили присутніх з умовами і порядком призначення різних видів пенсій, детально зупинилися на висвітленні питання залежності права на пенсію за віком від наявності необхідного страхового стажу та розповіли про законодавчі вимоги щодо його тривалості, а також відповіли на питання присутніх.

Також Олена Литвиненко зауважила, що в умовах карантину, згідно рішення Уряду України і органів місцевого самоврядування, прийом громадян обмежується (фахівцями сервісних центрів надається тільки допомога на поховання),а прийом на віддалених робочих місцях тимчасово припиняється. Фінансування пенсій здійснюється вчасно, згідно затверджених графіків.

Для вирішення індивідуальних питань громадяни можуть телефонувати на номер «Гарячої телефонної лінії» – 095-683-82-37 з 08.00 до 17.00, а більшість питань, пов’язаних з пенсійним забезпеченням, можна вирішити без особистих візитів до сервісних центрів, скориставшись онлайн сервісами вебпорталу Пенсійного фонду України https://portal.pfu.gov.ua.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора