A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Слов'янська районна державна адміністрація Донецької області
Донецька область, Слов'янський район

Відбулось позачергове спільне засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, та тимчасової районної протиепідемічної комісії

Дата: 22.03.2020 14:27
Кількість переглядів: 107

22 березня 2020 року в залі засідань Слов’янської районної ради відбулось спільного засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, та тимчасової районної протиепідемічної комісії з питань запобігання занесенню і поширенню випадків гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19.

Напередодні, 20.03.2020 Обласна комісія з питань ТЕБ та НС прийняла рішення класифікувати надзвичайну ситуацію обласного рівня, пов'язану з епедемічним спалахом хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19.

На підставі рішень обласної комісії з питань ТЕБ та НС, 22.03.2020 проведено позачергове засідання, на якому було прийняте рішення про створення штабу з ліквідації НС на території Слов'янського району та призначено керівника робіт з ліквідації НС.

Також, під час засідання було прийнято ряд рішень, спрямованих на запобігання поширенню на території району захворювань гострою респіраторною хворобою, спричиненою коронавірусом COVID-19.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора