A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Слов'янська районна державна адміністрація Донецької області
Донецька область, Слов'янський район

Відбулось спільне засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, та тимчасової районної протиепідемічної комісії з питань запобігання занесенню і поширенню випадків гострої респіраторної хвороби

Дата: 20.03.2020 10:39
Кількість переглядів: 63

19 березня 2020 року в залі засідань Слов’янської районної ради відбулось спільного засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, та тимчасової районної протиепідемічної комісії з питань запобігання занесенню і поширенню випадків гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19.
 

В роботі взяли участь в.о. голови Слов'янської райдержадміністрації Дмитро Сіваш, голова Слов'янської районної ради Костянтин Черніков, керівники відділів та управлінь райдержадміністрації, директор КНП «Слов’янська районна центральна лікарня» Світлана Коплянок, директор КП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Слов'янської районної ради Донецької області Тетяна Холостова, начальник Слов’янського районного управління Держпродспоживслужби Алла Коломійцева, представники ДСНС та поліції.

Члени комісії були ознайомлені з поточною ситуацією в районі, області та країні в цілому.

За підсумками засідання було вирішено:
• Негайно проінформувати голів сільських та селищних рад району та голів ОТГ, виконавців визначених заходів та  організувати інформаційну взаємодію з усіма задіяними службами та організаціями.
• Продовжити на території Слов’янського району оголошений 12 березня 2020р. карантин до 3 квітня 2020р.

• Ввести ряд обмежень та заборон, а саме:
  - підтвердити заборону з 00 год. 01 хв. 17 березня 2020 р. до 3 квітня 2020 р. проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, у яких бере участь понад 10 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів місцевого самоврядування;
  - підтвердити заборону з 00 год. 01 хв. 17 березня 2020 р. до 3 квітня 2020 р. роботу суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів. ?Припинити роботу усіх закладів торгівлі, окрім тих, що реалізують продукти харчування, засоби гігієни та побутову хімію, ліки і товари медичного призначення, пальне, засоби зв’язку.

Заборона стосується усіх суб’єктів підприємницької діяльності, у тому числі магазинів та речових ринків, перукарень, салонів краси, фітнес-клубів, тренажерних та спортивних залів, басейнів, лазневих комплексів, майстерень з ремонту, навчальних центрів, розважальних закладів, молодіжних центрів тощо.
 

Під заборону не підпадають аптечні заклади (у тому числі ветеринарні) і заклади ветеринарної медицини у випадках надання невідкладної ветеринарної допомоги, а також банківські та страхові установи, підприємства з обслуговування та ремонту транспортних засобів (шиномонтажні та ремонтні майстерні). Торговельна діяльність з надання послуг громадського харчування дозволяється за умови застосування адресної доставки замовлень та забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту;

Докладніше у протоколі засідання:

Протокол №4/2 від 19.03.2020


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора