A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Слов'янська районна державна адміністрація Донецької області
Донецька область, Слов'янський район

Порядок реєстрації осіб, які здійснюють господарську діяльність, пов’язану з виробництвом та обігом об’єктів регулювання.

Дата: 28.02.2020 14:45
Кількість переглядів: 95

Порядок реєстрації осіб визначає загальні організаційні і правові вимоги щодо реєстрації осіб органами Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, які спрямовані на запобігання проникненню регульованих шкідливих организмів у зони вільні від таких регульованих шкідливих организмів на території України та виявлення, локалізацію і ліквідацію регульованих шкідливих организмів.

 

Цей  Порядок   розроблений відповідно     до Закону України „Про карантин рослин” і поширюється на осіб, які здійснюють господарську діяльність з обігу об’єктів регулюваня у карантинній та та регульованій зонах, виробляють насінневий та садівний матеріал, здійснюють біологічний контроль з використанням біологічних контрольних организмів, здійснюють зберігання та переробку зерна.

 

Реєстрація осіб, які здійснюють господарську діяльність, проводиться на підставі результатів перевірки об’єктів регулювання спеціалістом відділу карантину рослин управління фіто санітарної безпеки. Плата за проведення перевірок об’єктів регулювання та реєстрацію осіб не стягується.

 

Для реєстрації в Управлінні фіто санітарної безпеки ГУ Держпродспоживслужби особи подають заяву про проведення перевірки та реєстрацію особи, до якої додається виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

 

Спеціаліст відділу карантину рослин протягом 5 робочих днів з моменту надходження заяви про проведення перевірки та реєстрацію особи здійснює перевірку об”єктів регулювання, яка здійснюється шляхом інспектування, огляду, обстеження, зберігання, переробки та транспортування, відбору зразків для аналізу та фітосанітарної експертизі об’єктів регулювання в процесі їх виробництва.

 

За результатами розгляду заяви, виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців та на підставі акта перевірки Управління фіто санітарної безпеки ГУ Держпродспоживслужби області зобов’язано прийняти рішення про реєстрацію або відмову у реєстрації особи протягом 10 робочих днів.

 

Підставами для прийняття рішення про відмову у реєстрації особи може бути: невідповідність поданих документів, виявлення зараження об’єктів регулювання.

 

Загальнодержавний реєстр осіб, затверджує та веде Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів -Держпродспоживслужба.

 

Включення до Реєстру осіб проводиться на підставі подання від Управління фітосанітарної безпеки ГУ Держпродспоживслужби про реєстрацію особи.

 

Кожній особі, яка включена до Реєстру осіб, Держпродспоживслужба видає посвідчення про реєстрацію особи, та надає реєстраційний номер.

 

УВАГА! Особам, які не пройшли реєстрацію буде вімовлено в отриманні документів дозвільного характеру (карантинних, та фітосанітарних сертифікатів, актів фітоконтролю) на переміщення об’єктів регулювання в карантинній та регульованій зонах.

   

Управління фітосанітарної безпеки
ГУ Держпродспоживслужби в Донецькій області


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора