A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Слов'янська районна державна адміністрація Донецької області
Донецька область, Слов'янський район

Доброю визнано роботу виконкому Долинської сільської ради

Дата: 17.02.2020 16:42
Кількість переглядів: 63

17.02.2020 року відбулось засідання робочої групи по контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування  делегованих повноважень органів виконавчої влади.

Керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації проведено перевірку виконання делегованих повноважень виконкомом Долинської сільської  ради.

Відмінною визнано роботу з питань взаємодії  з правоохоронними органами та забезпечення громадського правопорядку, цивільного захисту, внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю

Доброю визнано роботу виконкому Долинської сільської ради  з питань фінансів, економіки, медичного обслуговування, соціального захисту населення, роботи навчальних закладів запобігання бездоглядності та безпритульності дітей, центра соціальної служби сім’ї, дітей та молоді, зайнятості населення, звернень громадян, у сфері освіти, культури та спорту, а також в роботі земельних відносин,  в роботі адміністративної комісії та державної реєстрації актів цивільного стану.

Задовільною визнано роботу з питань житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування,

Під час підведення підсумків,  робоча група вирішила:

- роботу виконкому Долинської сільської ради по виконанню делегованих повноважень органів виконавчої влади оцінити, як «добре».

           


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора