A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Слов'янська районна державна адміністрація Донецької області
Донецька область, Слов'янський район

Відбувся обласний відкритий фестиваль  різдвяних вертепів та колядників у рамках культурно-мистецької акції «Різдвяний передзвін»

Дата: 13.01.2020 15:35
Кількість переглядів: 40

11 січня в місті Святогірськ, на березі річки Сіверський Донець, відбувся обласний відкритий фестиваль  різдвяних вертепів та колядників у рамках культурно-мистецької акції «Різдвяний передзвін», в якому взяли участь представники відділу культури та туризму райдержадміністрації, комунального закладу «Слов’янський РОМЦК», творчі колективи та майстри декоративно-ужиткового мистецтва закладів культури Слов’янського району.  В цьому році район був представлений  в п’яти номінаціях: «Сяйво різдвяних зірок», «Різдвяний дідух», «Різдвяний стіл», «Смачна кутя», «Різдвяний переспів».

Різдвяну зірку виготовили майстри народної студії-клубу «Слов’яни» Мирненського сільського будинку культури (керівник Азімова Л.М.). Дідух, який  був презентований на фестивалі, виготовила керівник студії декоративно-ужиткового мистецтва «Втілені мрії» Райгородоцького будинку природи та дозвілля Світлана Гулієнко. Різдвяний стіл був представлений стравами з усіх сіл та селищ району. На великій сцені в фестивальній програмі прийняли участь молодша група народного вокального ансамблю «Передзвін» Билбасівського центру культури та дозвілля та ансамбль викладачів Слов’янської районної школи мистецтв. А смачна кутя в гарбузі, яку по оригінальному рецепту приготували працівники Богородичанського сільського клубу, зайняла І місце в номінації та була нагороджена Дипломом фестивалю.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора