A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Слов'янська районна державна адміністрація Донецької області
Донецька область, Слов'янський район

Відбулося урочисте вручення сертифікатів на житло

Дата: 20.12.2019 15:37
Кількість переглядів: 100

20 грудня о 14.00 годині в Донецькій облдержадміністрації за адресою м. Краматорськ, вул. Олекси Тихого, 6 відбулося вручення ключів дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, та особам з їх числа від житла, придбаного за рахунок субвенції з обласного бюджету бюджетам міст, районів, ОТГ на умовах співфінансування 50/50.

40 дітей-сиріт отримали сьогодні ключі від власного житла, яке на умовах співфінансування придбали для них коштом обласного та місцевих бюджетів - Костянтинівки, Краматорська, Покровська, Лимана, Мирнограда, Добропілля, Селидового; Добропільського, Бахмутського, Покровського, Слов'янського, Мар’їнського, Волноваського районів, Олександрівської та Черкаської ОТГ.

Володарями житлового будинку та квартири по Билбасівській селищній раді стали Сергій Велігош та Ігор Журба. Вручити сертифікати долучилися голова Донецької облдержадміністрації Павло Кириленко та в.о. голови Слов янської райдержадміністрації Дмитро Сіваш.


Загалом за цією програмою у цьому році купили 120 квартир та будинків.

Крім того, у 2019-му Донеччина отримала ще й субвенцію з державного бюджету у сумі 79 млн гривень на виплату грошової компенсації та придбання 204 одиниць житла.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора