A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Слов'янська районна державна адміністрація Донецької області
Донецька область, Слов'янський район

Проведено комісію з питань погашення заборгованості із заробітної плати засідання районної робочої групи  з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці

Дата: 28.11.2019 15:03
Кількість переглядів: 66

засідання комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, забезпечення податкових та інших бюджетних надходжень, страхових внесків до Пенсійного фонду та запобігання неплатоспроможності   

                                                                      

 

28 листопада у приміщенні Слов’янської райдержадміністрації проведено засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. В засіданні взяли участь представники ГУ Держпраці у Донецькій області, Слов’янсько-Лиманського управління ГУ ДПС, Слов’янського міськрайонного відділу державної виконавчої служби, Слов’янського об’єднаного управління Пенсійного фонду України, Слов’янського ВУВД ФССУ, центру зайнятості, управління статистики, профспілки.

Згідно з порядком денним були розглянуті питання:

1. Про стан погашення заборгованості із заробітної плати ПрАТ «Донрибкомбінат».

2. Про стан та перспективи погашення заборгованості зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування фізичними особами – підприємцями у Слов’янському районі.

З першого питання присутніх проінформовано, що за даними управління статистики станом на 1 листопада  2019 року заборгованість з виплати заробітної плати по Слов’янському району має одне економічно активне підприємство ПрАТ «Донрибкомбінат» в сумі 1418,3тис.грн., за оперативними даними упродовж листопада заборгованість за цей період зменшено на 669,3 тис.грн.

З другого питання за пропозиціями Слов’янського об’єднаного управління Пенсійного фонду України на засідання було запрошено 7 приватних підприємців, які мають заборгованість з ЄСВ. Підприємцями надані зобов’язання погасити існуючу заборгованість до 01 січня 2020 року. Боржники попереджені про відсутність строку давнини для скасування боргу з єдиного соціального внеску та відповідальність за порушення законодавства щодо своєчасної сплати ЄСВ.

 

 

засідання районної робочої групи  з питань забезпечення реалізації

рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання

норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати

 

28 листопада  2019 року проведено засідання районної робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати.

На засіданні були присутні представники ГУ Держпраці у Донецькій області, Слов’янсько-Лиманського управління ГУ ДПС, Слов’янського міськрайонного відділу державної виконавчої служби, Слов’янського об’єднаного управління Пенсійного фонду України, Слов’янського ВУВД ФССУ, центру зайнятості, управління статистики, профспілки.

Згідно з порядком денним розглянуто питання про нарахування заробітної плати менше мінімально встановленого розміру керівникам підприємств Слов’янського району та запобігання нелегальній виплаті заробітної плати.

З метою зменшення кількості неформальної зайнятості в Слов’янському районі та попередження порушень трудового законодавства за пропозиціями Слов’янського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області на засідання запрошено 4 приватних підприємців, обраних з числа ризикоорієнтованих сфер економічної діяльності, в яких є невідповідність між чисельністю працівників та характером діяльності. Запрошені попереджені про відповідальність за використання праці неоформлених працівників, проінформовані про переваги офіційного працевлаштування та негативні наслідки виплати заробітної плати  «в конвертах».

З питання нарахування заробітної плата менше мінімально встановленого розміру було запрошено керівників 5 підприємств. Членами робочої групи рекомендовано підвищити рівень заробітної плати, запровадити режим повної зайнятості, не допускати виникнення заборгованості з виплати заробітної плати та зменшення чисельності працюючих.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора