A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Слов'янська районна державна адміністрація Донецької області
Донецька область, Слов'янський район

Доброю визнано роботу Райгородоцької селищної ради

Дата: 18.11.2019 11:35
Кількість переглядів: 74

18.11.2019 року відбулось засідання робочої групи по контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування  делегованих повноважень органів виконавчої влади.

Керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації проведено перевірку виконання делегованих повноважень виконкомом Райгородоцької селищної  ради.

Відмінною визнано роботу з питань житлово-комунального господарства, земельних відносин, взаємодії  з правоохоронними органами та забезпечення громадського правопорядку, цивільного захисту, внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю та державної реєстрації актів цивільного стану, а також у сфері освіти, культури та спорту.

Доброю визнано роботу виконкому Райгородоцької селищної ради  з питань фінансів, економіки, архітектури та містобудування, медичного обслуговування, соціального захисту населення, роботи навчальних закладів запобігання бездоглядності та безпритульності дітей, центра соціальної служби сім’ї, дітей та молоді, зайнятості населення, звернень громадян, а також в роботі адміністративної комісії.

Під час підведення підсумків,  робоча група вирішила:

- роботу виконкому Райгородоцької селищної ради по виконанню делегованих повноважень органів виконавчої влади оцінити, як «добре».


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора