A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Слов'янська районна державна адміністрація Донецької області
Донецька область, Слов'янський район

Шановні пані та панове, запрошуємо Вас взяти участь у Фестивалі «Дні Кластерних та Креативних ініціатив» 20-21 листопада у м. Краматорськ.

Дата: 08.11.2019 09:41
Кількість переглядів: 58

20 листопада відбудеться ClusterFest'2019. Фестиваль спрямовано як на вже існуючі кластерні об'єднання Донецької області, так й на окремих підприємців, які не є членами кластерів.

Програмою заходу передбачено ряд цікавих виступів представників німецьких та українських кластерів, дискусійна панель з розробки механізмів формалізації кластерів, воркшопи для розвитку галузевих об'єднань та приємна «ізюминка» для учасників наприкінці вечора.

Пріоритети участі надаються ініціативам та представникам наступних галузей:
? керамічне виробництво
? легка промисловість
? харчова промисловість
? туристична галузь
?рослинництво та ландшафтний дизайн
? IT галузь

21 листопада відбудеться Creative4Business'2019. На заході ми поговоримо про розвиток креативних індустрій в Україні та підтримку креативних проектів, розглянемо креативні засоби залучення клієнтів, роботи з персоналом та пошуку фінансування. На учасників чекатимуть виступи українських та європейських експертів, власників креативного бізнесу та бізнес-консультантів.

Вже вдруге Фестиваль стане інтерактивним майданчиком і відправною точкою для підприємців, допоможе об`єднати спільною ідеєю і налагодити подальшу співпрацю за напрямами діяльності.

Участь у заходах безкоштовна за умови попередньої реєстрації: https://bit.ly/2PQovRE.

Заходи відбудуться у м. Краматорськ, вул. К. Гампера, 3-А, Сад Бернацького (Авангард – Хол). Початок о 9.30, реєстрація учасників з 9.00.

Організатори заходу – Донецька торгово-промислова палата, Німецько-український партнерський проєкт торгово-промислових палат «KVP Ukraine», проєкт «Підтримка рамкових умов для торгівлі в Україні», який виконує німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Уряду Німеччини, а також Програма ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу та урядів Польщі і Японії.
? Детальна інформація:
Аріна Казілова 050 460 77 73, arina.kazilova@gmail.com   

Яна Нефьодова 066 623 76 67, yana.nafyodova@donetskcci.com


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора