A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Слов'янська районна державна адміністрація Донецької області
Донецька область, Слов'янський район

Засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат

Дата: 31.10.2019 16:06
Кількість переглядів: 75

31 жовтня в.о. голови Слов’янської райдержадміністрації Дмитро Сіваш провів засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. На засіданні були присутні представники Слов’янсько-Лиманського управління ГУ ДПС, Слов’янського міськрайонного відділу державної виконавчої служби, Слов’янського об’єднаного управління Пенсійного фонду України, Слов’янського ВУВД ФССУ, центру зайнятості, управління статистики, профспілки.

Згідно з порядком денним були розглянуті питання:

1. Про стан погашення заборгованості із заробітної плати ПрАТ «Донрибкомбінат»

2. Про стан та перспективи погашення заборгованості зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування фізичними особами – підприємцями у Слов’янському районі.

З першого питання присутніх проінформовано, що за даними управління статистики станом на 1 жовтня 2019 року заборгованість з виплати заробітної плати по Слов’янському району має одне економічно активне підприємство ПрАТ «Донрибкомбінат» у сумі 1515,0 тис.грн., за оперативними даними упродовж жовтня заборгованість зменшено на 459,2 тис.грн.

З другого питання за пропозиціями Слов’янського об’єднаного управління Пенсійного фонду України на засідання були запрошені фізичні особи – підприємці, які мають заборгованість з ЄСВ. Запрошені зобов’язались сплачувати заборгованість поступово упродовж наступних місяців. Підприємців попереджено про відсутність строку давнини для скасування боргу з єдиного соціального внеску та відповідальність за порушення законодавства щодо своєчасної сплати ЄСВ.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора