A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Слов'янська районна державна адміністрація Донецької області
Донецька область, Слов'янський район

До уваги установ, організацій, підприємств району! Оновлено Порядок повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів

Дата: 29.10.2019 13:30
Кількість переглядів: 69

21 серпня 2019 року прийнято постанову Кабінету Міністрів України від № 768 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 13 лютого 2013 року №115», якою затверджено Порядок повідомної реєстрації колективних договорів у новій редакції.

У зв'язку з цим управління соціального захисту населення Сдов’янської райдержадмінстрації просить звернути увагу на наступні зміни:

 

1. Повідомна реєстрація проводиться з метою оприлюднення інформації про укладення угод (договорів), внесення до них змін та доповнень.

2. На повідомну реєстрацію подається один примірник колективної угоди (договору), змін та доповнень до них разом із додатками та супровідним листом у вигляді:

- оригіналу паперового документу з прошитими і пронумерованими сторінками;

- або у вигляді електронного документу з пов'язаними з ним кваліфікованими електронними підписами;

- або у вигляді електронної копії оригіналу паперового документу (фотокопії), засвідченою кваліфікованою електронною печаткою.

Згідно з пунктом 2 Порядку надаються копії свідоцтв про підтвердження репрезентативності суб'єктів профспілкової сторони та сторони роботодавців, які брали участь у колективних переговорах з питань укладення цієї угоди

3. Реєструючий орган не може відмовляти у повідомній реєстрації угоди (договору), повертати на доопрацювання, витребовувати додаткові документи та встановлювати вимоги до оформлення угод (договорів).

4. Реєструючий орган оприлюднює на власному офіційному веб-сайті та щомісяця оновлює:

- реєстр колективних угод (договорів), змін і доповнень до них;

- текст колективних угод (договорів), змін і доповнень до них;

- рекомендації щодо приведення угоди (договору) у відповідність з вимогами законодавства (у разі їх наявності);

- перелік підприємств, установ, організацій, для яких є обов’язковим положення колективної угоди (у разі подання такого переліку сторонами угоди).

5. Копіювання та опублікування тексту колективного договору, змін і доповнень до нього оприлюднюється, за винятком інформації, доступ до якої обмежено сторонами відповідно до закону або за їх рішенням.

6. Реєструючий орган письмово інформує про реєстрацію угоди (договору), змін і доповнень до них суб’єкта, який подав на реєстрацію цей документ.  

Реєструючий орган не робить жодних написів на примірнику угоди, договору, змін і доповнень до них, і не повертає його сторонам.

Примірник колдоговору, змін та доповнень, поданий на повідомну реєстрацію в паперовій або електронній формі, зберігається в реєструючому органі до заміни новою угодою (договором).

 

Реєстрація колективних договорів, надання методичної і консультативної допомоги здійснюється відділом з питань праці управління соціального захисту населення Слов’янської райдержадміністрації за адресою: м.Слов’янськ, вул. Банківська 70, каб.208. 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора