A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Слов'янська районна державна адміністрація Донецької області
Донецька область, Слов'янський район

пПроект USAID «Трансформація фінансового сектору»( далі USAID FST) запрошує до подання пропозицій на грантове фінансування (концепцій) потенційних партнерів

Дата: 08.10.2019 14:52
Кількість переглядів: 73

Проект  USAID FST  розглядатиме пропозиції, подані від офіційно зареєстрованих місцевих громадських організацій, асоціацій та суб'єктів господарювання приватного сектору та інших прибуткових та неприбуткових організацій.

Грантова підтримка надаватиметься проектам, спрямованим на:

  • Сприяння більшому доступу споживачів та підприємств до фінансування;
  • Покращення фінансового захисту та обізнаності споживачів фінансових послуг;
  • Сприяння формуванню довіри до фінансових установ;
  • Сприяння розробці та просуванню законодавчих реформ у фінансовому секторі, розкриттю фінансової інформації та фінансової прозорості;
  • Підвищення рівня фінансової інклюзивності,  допомагаючи постачальникам фінансових послуг у визначенні нових сегментів ринку, пропонуючи нові спеціалізовані продукти та впроваджуючи інновації.

Зокрема, учасники конкурсу мають зробити акцент на заходах, що формують інституційну спроможність надання послуг, що стосуються реформування фінансового сектору: законодавча та регуляторна база, захист споживачів, фінансова інклюзія, фінансове посередництво, транзакції, сприяння підвищенню рівня користування фінансовими  продуктами та послугами.

Процес розгляду пропозицій Проектом USAID FST складається з двох етапів. Спочатку необхідно надіслати концепцію (план попередньої діяльності)  на адресу: GrantsFTS@dai.com. Уразі схвалення концепції конкурсною комісією, до учасника звертаються з проханням скласти повну заявку, яка міститиме детальну інформацію щодо запропонованого проекту. Повна заявка подається лише на прохання Проекту USAID FST.

Сума одного гранту може становити від 10000 до 100000 доларів США в гривневому еквіваленті. Термін фінансування діяльності за рахунок гранту може становити до 12 місяців. Всі грантові проекти повинні бути виконані до 30 жовтня 2020 року.

Кінцевий термін подання концепцій: до 23:59 (за київським часом) 31 березня 2020 року.  Неповні заявки та заявки, що надійшли пізніше встановленого терміну, будуть автоматично відхилені.

Отримати більш детальну інформацію про конкурс можна за посиланням: https://gurt.org.ua/news/grants/55729/.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора