A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Слов'янська районна державна адміністрація Донецької області
Донецька область, Слов'янський район

Відбудеться ХІ Міжнародний форум «Дні польського бізнесу в Україні»

Дата: 07.10.2019 08:54
Кількість переглядів: 64

14 листопада 2019 року у Києві  за адресою: вул. Інститутська, буд.4 (готель «Україна») відбудеться ХІ Міжнародний форум «Дні польського бізнесу в Україні»

Організаторами заходу виступають Асоціація українського бізнесу в Польщі та Юридична група EUCON. Співорганізатори – Польське Агентство Інвестицій та Торгівлі і Конфедерація Роботодавців Lewiatan.

Форум щороку збирає на одному майданчику представників державних та місцевих органів влади, представників дипломатичних установ, підприємців України та Польщі з метою налагодження ділових і торговельно-економічних відносин та пошуку нових шляхів співпраці. В межах форуму будуть розглянуті питання щодо перспектив торговельно-економічної співпраці між країнами, проекти в сфері будівництва, інфраструктури, вагонобудування, переробній галузі та обговорюватимуться питання щодо готовності бізнесу до відкриття вільного ринку землі в Україні.

Ознайомитися з детальною інформацією про форум, умовами участі та зареєструватися можна за посиланням:http://www.euconlaw.com.  Контактна особа: Олена Вакулик, телефон +38 (044) 2380944, e-mail: office@ukrbizpol.org.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора