A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Слов'янська районна державна адміністрація Донецької області
Донецька область, Слов'янський район

Районна тимчасова комісія з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат

Дата: 26.09.2019 15:46
Кількість переглядів: 92

26 вересня в Слов’янській райдержадміністрації відбулось чергове засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, яке провів начальник управління соціального захисту населення Артем Жариков. У засіданні взяли  участь начальник Слов’янсько-Лиманського управління ГУ ДПС, представники Слов’янського об’єднаного управління Пенсійного фонду України, Слов’янського ВУВД ФССУ, Слов’янського відділу поліції, Слов’янського міськрайонного відділу державної виконавчої служби, центру зайнятості, управління статистики, профспілки.

Згідно з порядком денним були розглянуті питання про стан погашення заборгованості із заробітної плати ПрАТ «Донрибкомбінат» та заборгованості зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування фізичними особами – підприємцями у Слов’янському районі.

За пропозиціями Слов’янського об’єднаного управління Пенсійного фонду України на засідання були запрошені фізичні особи – підприємці, які мають заборгованість з ЄСВ. Підприємців попереджено про відсутність строку давнини для скасування боргу з єдиного соціального внеску та відповідальність за порушення законодавства щодо своєчасної сплати ЄСВ. Надані роз’яснення щодо підвищення страхового стажу для призначення пенсії та незарахування до страхового стажу періоду, за який ЄСВ не перераховувалось.

Також було звернено увагу, що з  01 жовтня 2019 року розпочнуть діяти нові бюджетні рахунки для сплати податків і зборів. У зв’язку з переходом на міжнародні номери банківського рахунка (IBAN) з 01 жовтня 2019 року здійснюється заміна рахунків для зарахування надходжень до державного та місцевого бюджетів (29 літерно-цифрових символів) із збереженням довжини номера рахунку аналітичного обліку – не більше 14 цифрових символів. Отже, починаючи з 01 жовтня 2019 року діють нові реквізити бюджетних рахунків для сплати податків, зборів і платежів, відкритих відповідно до вимог стандарту IBAN.

 

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора