A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Слов'янська районна державна адміністрація Донецької області
Донецька область, Слов'янський район

Районна робоча група з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати

Дата: 26.09.2019 15:45
Кількість переглядів: 71

26 вересня  начальник управління соціального захисту населення Слов’янської райдержадміністрації Артем Жариков провів засідання районної робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати за участі начальника Слов’янсько-Лиманського управління ГУ ДПС, представників Слов’янського об’єднаного управління Пенсійного фонду України, Слов’янського ВУВД ФССУ, Слов’янського відділу поліції, Слов’янського міськрайонного відділу державної виконавчої служби, центру зайнятості, управління статистики, профспілки.

На засіданні розглянуто питання про легалізацію трудових відносин з найманими працівниками та запобігання порушенням законодавства про працю.

Легалізація заробітної плати є одним із пріоритетних завдань держави та знаходиться на постійному контролі місцевої виконавчої влади. Основними завданнями, що стоять перед районною робочою групою це проведення роз’яснювальної роботи серед роботодавців та найманих працівників стосовно офіційного отримання заробітної плати та легальності трудових відносин.

З метою зменшення кількості неформальної зайнятості у Слов’янському районі та попередження порушень трудового законодавства за пропозиціями Слов’янського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області на засідання робочої групи було запрошено фізичних осіб – підприємців, що мають ознаки використання праці робітників без укладення трудових договорів.

Підприємців попереджено, що за порушення вимог трудового законодавства можуть бути застосовані заходи фінансової відповідальності. Членами робочої групи надані роз’яснення про переваги офіційного працевлаштування та негативні наслідки виплати заробітної плати  «в конвертах».

По закінченню засідання прийнято рішення надалі проводити роз’яснювальну роботу серед роботодавців та найманими працівниками стосовно офіційного отримання заробітної плати та легальності трудових відносин.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора