A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Слов'янська районна державна адміністрація Донецької області
Донецька область, Слов'янський район

"Підприємець року Донецької області - 2019"

Дата: 06.09.2019 14:59
Кількість переглядів: 111

6 вересня у Краматорську відбулось нагородження переможців та лауреатів Одинадцятого регіонального конкурсу "Підприємець року Донецької області - 2019". Участь у заході взяли заступник голови Донецької облдержадміністрації Вадим Філашкін, Президент Донецької торгово-промислової палати Максим Ануфрієв, керівники структурних підрозділів Донецької облдержадміністрації та територіальних органів виконавчої влади, а також підприємці області. 

Учасників та переможців у 10 номінаціях відзначили дипломами та почесними нагородами. 

Заступник голови Донецької облдержадміністрації зазначив, що підприємці області підтримують її економічний розвиток, особливо в тяжкий для неї час. 

"Шановні підприємці, я радий привітати всіх вас від себе особисто та від обласної державної адміністрації із Днем підприємця. Бажаю вам сил. Нехай острах не заважає вам ризикувати, бо який то бізнес без ризику. Щастя та наснаги вам. Зі святом! ", - привітав присутніх Вадим Філашкін. 

Для участі у конкурсі в цьому році від представників бізнесу було надано 70 заяв з 15 міст і 6 районів Донецької області, однак тільки 30 кращих представників малого та середнього бізнесу стали фіналістами конкурсу.

Номінантом від Словянського району стало Фермерське господарство "Верес" яку очолює керівник підприємства Скляров Олескандр Олександрович.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора